Replika telefon alınırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banlı Üye
beyler ekonomik sıkıntım war replika telefon alıyımmı birebir ürünlere baktım ucuz hemde sar değeri filanda düşük alıyımmı kullanan varmı

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
SAR Değerleri genellikle çok yüksek oluyor. Hiç bir şey sağlığından önemli değil... Ve alınmaz 150 liralık özelliği replika ürün diye 300 vereceksin ama 150 liraya gidip hem sar değeri düşük aynı özellikli cihazı alabilecekken hem kazıklanmış hem de sağlığına zarar vermiş olacaksın...

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
kardeşim alma 2.gün elinde patlar ne diyeyim

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
beyler ekonomik sıkıntım war replika telefon alıyımmı birebir ürünlere baktım ucuz hemde sar değeri filanda düşük alıyımmı kullanan varmı
almanı tavsiye etmiyorum nedenleri aslında basit ama gene tekrar bilgilendirim
1. SAR degeri bu deger çok önemli degerleri yüksek olan cihazlar saglık problemlerine sebebiyet verebiliyor
2.bataryası sertifikası olmayan bataryalar kullanılmakta malum bataryanın patlama olasılıgı yüksek
3.performans bakımından seni hiç bir türlü tatmin etmicek
4.kamera bakımından istedigini veremicek. VGA kameraların biraz gelişmiş halleri çünkü
5.Video kalitesi'de bi hayli öyle nokia'nın yeni çıkardıgı telefondan farkları pek bulunmuyor
6.hafızası desen sana yetmicek çok düşük hafızalara sahipler kısa süre sonra dolucak hafıza kartı destegi ile çözülebilicek bişi aslında ama buda bi sorun
7.ekran kalitesidir falan zaten bekleme
son olarak görünüşü olsun diye tutup o paraları beş para etmez telefonlara vermeyin aynı vericegin paraya orjinal telefon alın daha mantıklı sırf görünüşü için saglınızı paranızı çöpe atmayın benden bu kadar son karar alıcının ve kullanıcındır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...