ring of elysium açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
ring of elysium denilenin hepsini yaparak indirdim ama oyunu açıyorum oyunu açtıktan 5-6 saniye geçiyor ve bilgisayar kendine reset atıyor çözümünü bilenler yardım ederse sevinirim bide eposta onayı felan yapmamız gerekiyormuş herhalde doğru mudur o

Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Pc'nin özellikleri yetmiyordur. Sistem gereksinimlerini okuyup kendi sisteminle karşılaştır.

Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
pc toshiba 4 gb ram intel graphics 4000 i5 işlemci var ama 32 bit yüklü şuan ondan olabilirmi

Üye
6 HİZMET YILI
arkadaşlar ROE de PLAY bastıgım zaman hatalar çıkıyor HATALAR : şunlar

-launch error
-repair
-disable your antıvırus software
-CRETAE PROC hatası çıkıyor çözümü bilen varsa yardımcı olabilirmi

Üye
5 HİZMET YILI
Beyler Bende Aynı hata var Oyunu pc ye ilk yüklediğimde oynadım oyunun ortasında internet borcundan dolayı kapandı 1 hafta sonra açıldı o arada pc ye bi giriyim dedim kişisel bilgisayar hatası yaptım onarım yapmıyordu felan format attım sonrada oyunu tekrardan kurdum bu hatayı veriyor (A fatal eror has occurred please your restart computer and try again) hep aynı hata çözümünü bulalalım pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.