Ring Of Elysium Ban!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
5
Artık Ban Atıyor Arkadaslar Dıkkatınıze Dıyıyım 1524935007909.png

Üye
aga bir şey sorucam bende açmaya çalışıyorum ama launcherde bende tıklayıo load dedikten sonra system 1 falan gelmiyor direk siteye yönlendiriyor hileyi nasıl açtın kurulumda youtubeden video izleyin demişte youtubedekilerde hep system 1 acılıyo o bende cıkmıyor

Seçkin Üye
Ödüller
5
loaderde sağ altta kırmızı ısaret mı var yesıl ısaretmı var ?

Üye
%100 oluyor o mor yer ama loada tıklayamıyorum sağ alttarafta da yeşil yazı var STATUS Verified d,iye

Üye
reis açabilsem işte şimdi loaderi açıyorum oyunu seçip load diyorum sonra siteye yönlendiriyor yani system falan gelmiyor sitedeki reklamlarada basıyorum yok. Sen açarken system çıktı reklam onaylarını falan geçtin değil mi o bende cıkmıyor yoksa değiştimi loader sende system çıktımı onu söylesen yeter bana

Onaylı Üye
Ödüller
5
aga rules of survivala bi cözüm bulun artık :((

Üye
tamam beyler çözdüm. açtım hileleri systemsiz olmuş onay sanırım çözdüm tıklayınca oldu eyw

Üye
yaptım oldu beyler system olmadan oluyormuş artık

Üye
oyun beleş zaten yeniden üyelik açarız oynarız sıkıntı yok knk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.