Ring Of Elysium FPS Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MRDizzy (✔)
Süper Üye
Ödüller
8
Hepinize Merhabalar Arkadaşlar Bu Oyun Yeni Çıkmış Bugün Gördüm Forumumuzda İndirdim Girdim Herşeyi Ayarladım Fakat Hileyi Göremedim Çalışıp Çalışmadığını Ne İşe Yaradığını Neden Diyebilirsiniz Çünkü Çok Kasıyor Acaba Kasmaması İçin Napabilirim.

Not : Grafikleri Düşürdüm Düşür Demeyin !

ioz

^^
Kurucu
Ödüller
20
Sosyal
oyunda 300 ms le oynuyosun kasması doğal sistem gereksinimleri konusuna göz atmanda fayda var: https://memoryhackers.org/konular/r...asil-indirilir-pubg-arasindaki-farklar.51021/

Üye
sen nasıl oyunu ındırdın ? oyunu ındırdım de suan acık beta yada tamamen olarakmı cıktı en son ındırdıgımde bı posta gelmesı gerekıordu 2 3 gunde o postaya tıkladıgında oyuna gırebılırodn sen nasıl yaptın

Süper Üye
Ödüller
6
i5 7. nesil işlemci 4 çekirdek + 8 gb ram 2 gb 1050 ti ekran kartı kasma 0 fps 100 den aşağı inmiyor sizin sisteminiz düşüktür sorunsuz bende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.