• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğeni Puanı
8
1.si şu cümlenen dikkat et '' olm ''

2.si ben de hesap değiştirmeyi biliyorum

anakart ban atmak sdahjm.dfklhjnfdk
aşağılamak için söylemedim yanlış anlaşılmasın ama komik geldi

3 tane hdd var + birde harici hepsine kurdum
hwid değiştirdim sorun devam etmekte.
Ip adresini VPN kullanarak degistirmeyi dene? Bendede olmustu, Ana Kartin Seri Numarasini ban yemistim, Bilgisayari upgrade yaparken ana kart ve ekran karti degisti ve sorun kalkmisti bende,

rgencer

Don t give up
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
28
developer kardeşim hdd ban üzerinde çalışmaların ne durumda? Çoğu kişi ban yedik yaklaşık 2-3 aydır beklıyoruz

Ahmet Sezer 03

Cerenim❤
Süper Üye
Beğeni Puanı
70
developer kardeşim hdd ban üzerinde çalışmaların ne durumda? Çoğu kişi ban yedik yaklaşık 2-3 aydır beklıyoruz
oh siz belli ede ede ban yiyin adminler banınız açmak için uğraşsın ben 1 defa ban yedim sonra sadece izleme açtım siz cıvkını çıkarıyorsanız adminler napsın git yeni hdd al anakart değiştir girersin çözüm çok basit uygulaması sana kalmış

Okyanus100

Üye
Beğeni Puanı
2
oh siz belli ede ede ban yiyin adminler banınız açmak için uğraşsın ben 1 defa ban yedim sonra sadece izleme açtım siz cıvkını çıkarıyorsanız adminler napsın git yeni hdd al anakart değiştir girersin çözüm çok basit uygulaması sana kalmış
Evet çözüm çok basit Ring of elysıumdan ban yemeden önce Skill 2 den ban ye. Ben öyle yapıyorum hem skill açıyorum ban yemek için hemde ring of elysıumda gerçi bu sefer yeni açtığım hesapta skill 2'e henüz giriş yapmadım. Niye bir daha ana kartla uğraşsın HDD'yle uğraşsın ki? Beyin bedava...
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Ring Of Elysium Hile Grubu kuracağız gelmek isteyenler bu konun başındaki dcye gelsin.
Link versene ama bende kulaklık yok tek sıkıntı o problem olmaz dimi?
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Hileyi yükle diyorum Veriler alınıyor...'da kalıyor. Sorun nedir?
kanka bekleyeceksin internet hızıyla alakalı bu az buçuk sabret sonra oyun bekleniyor bekle daha sonra oyunu gir ama yönetici olarak çalıştır steam'ı

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt