• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rgencer

Don t give up
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
28
oh siz belli ede ede ban yiyin adminler banınız açmak için uğraşsın ben 1 defa ban yedim sonra sadece izleme açtım siz cıvkını çıkarıyorsanız adminler napsın git yeni hdd al anakart değiştir girersin çözüm çok basit uygulaması sana kalmış
La ne belli edicem. Oyuna giriyoruz 20 sn olmadan oyundan atıyor sonra birdaha giremiyorsun. Hileyi kullanamadan 2 hesap banlatıp hdd ban yedim ben

BIGBOX

Üye
Beğeni Puanı
0
2019-01-04
Bugün ROE ekibi, güvenlik önlemlerini aldatmak ve yükseltmek için oyunu güncelledi.

The cheater needs to be updated

Beğeni Puanı
8
Hilenin dosyaları fixlenmis, Inject yapmadan girdim ve banlandım. Bir dosya buldu galiba sistemde. Hile güncellenmeden oyunu girmeyiniz. Ben Prefetch, Temp ve %temp%'i sildim girdim ban yedim, 2 hesaptan. Sizlere tavsiye, açıklama gelene kadar girmeyin!

Anticheat: TenProtect
Platform: 32 bits / 64 bits
Engine: Tencent's QuickSilver X

La ne belli edicem. Oyuna giriyoruz 20 sn olmadan oyundan atıyor sonra birdaha giremiyorsun. Hileyi kullanamadan 2 hesap banlatıp hdd ban yedim ben
Ayni sorun bendede var kardeşim regedit'de bir dosya scan yapıp atıyor! Yardim istersen yaz, burada millete klavye arkasından artislik yapma, Lan'li konuşma! Hileyi kullanınca sorun yok, milletin içinden geç ama baktın çalışmıyor yada ban yedin, Hilenin yapımcısını küfür et veya milleti dalaş. Sen sorsan bile burada bulunan kimse seni yardim etmek istemez.
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

`XMaze^^

#Ri
Coder
Beğeni Puanı
2,434
2 Year ago i begin code, improve this cheat and worked so much about keeping cheat update and safe but i got failed at least.

Still i getting messages about this cheat. So, i asking; If you guys still want this cheat press "Like" button placed at below and i'll know how many ppl wants that. And will work for that.
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

2 yıl önce bu hileyi kodlamaya ve geliştirmeye başladım. Güncel ve güvenli tutmak için ne kadar çaba göstersem de malesef sonunda pes ettim.

Fakat aradan yıl geçmesine rağmen hala mesaj atan arkadaşlar var. Hilenin tekrardan gelmesini isteyenler bu mesaja like atabilir böylecelikle isteyen kişilerin sayısını görebilirim ve ona göre tekrardan projeye başlayabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt