Roblox Hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Bu Hatıy Alıyorum Napıcam Roblox Ta
Screenshot_5.png

bilen varsa yardım edebilirmi

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Roblox websitesine bağlanamıyo diyo robloxun internet erişimini engelleyen bir antivürüsün mü var diyo devam edersen oyun düzgün çalışmayabilir diyo kardeşim internette sorun mu var antivürüs kapat tekrar dene bi ?

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Roblox websitesine bağlanamıyo diyo robloxun internet erişimini engelleyen bir antivürüsün mü var diyo devam edersen oyun düzgün çalışmayabilir diyo kardeşim internette sorun mu var antivürüs kapat tekrar dene bi ?

tüm virüs programları kapalı

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Üye
6 HİZMET YILI
360 Total Security'Yi Indir Ve Hizli Tarama Yap.Youtube'dende Bakabilirsin Bu Sorunla Bende Karşilaşirdim...
Işe Yararsa Sevinirim.

If you are going through hell keep going
Süper Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
360 TOTAL DEN TAM TARAMA YAP VİRÜS TARAMASI KONTROLLERI DE YAPARSAN KESIN ACILIR AYNI HATAYI BENDE ALIYORDUM

If you are going through hell keep going
Süper Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
360 TOTAL DEN TAM TARAMA YAP VİRÜS TARAMASI KONTROLLERI DE YAPARSAN KESIN ACILIR AYNI HATAYI BENDE ALIYORDUM
Büyük ihtimalle olr olmasa yıne yardımcı olmaya calısırım yapman gereken tek sey tam virüs taraması ve tam kontrol

Üye
6 HİZMET YILI
Şimdi 360 total diye bir virüs programı var onu indir hızlı tarama yap taramayı yaptıktan sonra pc yi yeniden başlat diyecek tıkla pc açıldığında robloxu tekrar dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.