Rockstar Games and Bigpoint Hangisi?

Hangisi

• Rockstar Games

Kullanılan: 10 100.0%
  • Bigpoint

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartalx0163

Ah Osmanlı ah
Banlı Üye
Beğeni Puanı
25
Sizce hangi oyun portal oyunları daha güzeldir.

Rockstar Games and Bigpoint

P'ays

BeklavaFISTIK
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
30
tabiki rockstar abi :)

BayGhost

Üye
Beğeni Puanı
0
rockstar dan soğudum ben biraz yaptı oyunlar biraz hatalı gta serileri fln full bug ve hatalı Buga girmeyen bi oyuncu varsa belirtsin ben ikisinde tercih etmiyorum tabi hatasız oyun olmaz derler ya Dogru :fastthink: İşte Tam bunu diyorum Şimdiye kadar begendim en iyi oyun yapımcısı Mojang tır Umarım adam akılı bir Oyun firması çıkar Tabi Fornite yi yapanda biraz hata var kitleyi yedi bitirdi bakın oyunların haline gtalara olan önem biti minecrafta biraz acıdım tüm arkadaşlarım şimdi fornite oynuyur Şu Fornite Dansı Yedi bizi Akım bile yaptılar Bu oyun Bizi Yıpratı be Pubg De öyle Ama fornite onada savaş açmış gibi onun kitlesinide alıyor tabi kitlemiz giti rockstar olan önem bile giti üzüldümü diye sonvarsa Hayır çünkü Bu oyun cidden Hakketi Hatalarıda öyle fornitede hata çok az var bu arada fornite hilesi yapmak bile cezalı denemeyelim annemize ve babamıza yazık tabi bu benim için geçerli 20 yaşlarıında ve daha üstünde abilerimiz var onlara demiyorum Bi begendi alabilirmiyim ç:D

...........................................................................................................................
1 begendi bile almamış biryim :D
1 begendi atanlara teşekürler

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt