ROE Hilesi neden güncellenmedi?

stalker8

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
29
Ödül Puanları
28
Hocam bu hile olayını biraz daha iş etiğinde yapıp, ufak bir ücretten zamanlı yaparsanız bence çok güzel olur.3 günlük 7 günlük 1 aylık 3 aylık 6 aylık abonelik şeklinde mesala. Yabancı sitelerde var, lakin kurdan dolayı çok pahallıya geliyor.Normal bir oyun parasını bir hileye veremiyoruz, kaldıki normal bir oyun alabilsek.
Kısacası, uygun bir ücretli hale getirip düzenli takip ve geliştirme yapılabilme durumu var mı?

stalker8

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
29
Ödül Puanları
28
Halen hilenin güncellemesini bekliyoruz, nolur birisi şu hileyi aktif etsin. Oyunda şamar oğlanına döndük,intikam lazım :D

Okan1886

Üye
Beğeni Puanı
0
Ödül Puanları
1
Valla paşam hiç bilmiyorum, yoruldum ve sınavlarım var kafam eser salarım yapar koyarım gene hiç belli olmaz ama kesin bişey diyemem
Peki bildiğin hile sitesi falan var mı? Ücretsiz. Çünkü oyuna girdim adam beni nereden vurdu inanamadım adamı izledim a*k adam bir aimbot var aklım şaştı bildirdim sonra başka oyuna girdim ilk defa hilesiz birinci oldum bi sevindim bi sevindim sevinmez olaydım sonrakilerde hep kaybettim adamları göremiyorum oyun değişmiş bildiğimiz map artık ortalıkta yok hiç değilse diğeri küçüktü biraz daha rahat gibiydi kolay alışılabiliyordu. Yapmayacağını biliyorum ben olsam bende yapmam sınav daha önemli o yüzden bildiğin site falan varsa verebilirsen sevinirim.

Üst Alt