Çözüldü Root atılmış telefonu eski haline getirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar. Çeşitli hileler vb. şeyler için Samsung S4'üme root atmıştım şimdi eski haline geri döndürsem garanti de sıkıntı çıkarmı? Garantiye vermeyi düşünüyorum ilgilenirseniz teşekkürler :)

Çözüm
Kardeş root attınmı bitti bu iş Root androıd tabanındaki dosyaları değiştiriyor eski haline getirsen bile Root Kalır eski haline getirip garantiye veremessin Root atıp atılmadığını anlıyorlar anladılarmı firmayı yanıltmaya teşebbüs olduğu için ceza kesilebilir.
Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
rootlu telefon garantiye girmiyor diyorlar ama genelde sistemden alakalı birsey olunca direk rom attıkları için bakmıyorlar bile roota ama sistem haricinde birşey olursa diye stock rom atarsan sorun olmaz birde o telefonun garantisi duruyormu hala ya :D

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
sayac vardı onlarda bakıyolar onla normalde 0 olması lazım root atınca sayı değişiyor inernette 0 yapma felan vidolar vardı

Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Telefon çok fazla ısınma yapıyor değiştiricem zaten ama değiştirmeden önce bunu satmam lazım bilgilendirme için teşekkürler bi şansımızı denicez artık

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Kardeş root attınmı bitti bu iş Root androıd tabanındaki dosyaları değiştiriyor eski haline getirsen bile Root Kalır eski haline getirip garantiye veremessin Root atıp atılmadığını anlıyorlar anladılarmı firmayı yanıltmaya teşebbüs olduğu için ceza kesilebilir.

Çözüm
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Hocam benim de cihaz rootluydu bir program kullanıp fabrika ayarlarına döndürdüm.ROOT cihazda kaldı mı şimdi?Tamamen temizleyebilir myiim

masterpiece
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Maalesef geri döndürsen bile root atıldığı anlaşılır

Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Teşekkürler bilgilendirmeleriniz için yapıcak birsey yok artık böyle Satıcaz teli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.