ROS - Anti Report

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
6 HİZMET YILI
belli etmeden hileyi yapsak yine ban yiyor muyuz yoksa oyun hileyi algılıyor mu

Üye
6 HİZMET YILI
reporta göre yiyoruz gibime geliyor artık oyunla alakasız gibi

valla hesabı daha yeni açmıstım 2-3 el anca oynamısımdır o oynadıgım ellerleride toplasan 5-6 kill almısımdır bu kadar az sayıda report yemek ve süresiz ban yemek cok sacma olur napalım kill almayalımmı yani şimdi .D

Üye
6 HİZMET YILI
benim şöyle bi düsüncem var ama katılırmısınız size bırakıyorum şimdi ilk ban yediğimiz internet ip sini onu algılayıp sürekli o ip den girdikçe ban atabiliyor olabilirmi ? bilen birisi cevaplarsa sevinirim

Üye
6 HİZMET YILI
valla hesabı daha yeni açmıstım 2-3 el anca oynamısımdır o oynadıgım ellerleride toplasan 5-6 kill almısımdır bu kadar az sayıda report yemek ve süresiz ban yemek cok sacma olur napalım kill almayalımmı yani şimdi .D
oyun herkes hile diye kill alanı banlar oldu .d

Üye
7 HİZMET YILI
Hileyi çok belli etmememe rağmen 3 gün üst üste ban yedim.Öldürdüğüm kişilerin hepsi report atıyor herhalde :D Bunu yazarken 2. hesabım süresiz ban yedi :d Anti report şart beyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.