Ros oyununda hile sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
6
Sayın yöneticiler ben Rulesi normalde oynarken tam ekran yapabiliyorum ve oyun bittiğinde oyundan çıkmak için exıta bastığımda orada oyuna devam edebiliyorum.
Hile Kullandığımda Tam ekran yapamıyorum ve oyun bittiğinde çıkış diyorum orada fps 1 adardüşüyor ve bir süre sonra oyundan atıyor.

Lütfen yardı edin

Moderatörün son düzenlenenleri:
Onaylı Üye
Ödüller
6
Üye
[QUOTE = "Canavar07, post: 726141, member: 386462"] What do you mean taskmgr my brother and what does it do

No, my brother, I just have the above problems and the other tricks are being used very well.

what does it do ... [/ QUOTE]
I closes the program or game or anything that is present in the process

Üye
[QUOTE = "Canavar07, post: 726141, member: 386462"] What do you mean taskmgr my brother and what does it do

No, my brother, I just have the above problems and the other tricks are being used very well.

what does it do ... [/ QUOTE]
I short... it closes everything.

Üye
i dont know how to contact through this website..but i got problem on using memory UI Loader...my friend said he was ok using that program..but i cant open and appeared an error alert. Before i using this was ok no problem..just today its not working..is there any u guys face same problem with me? vip maze word if u read my comment please reply me on this comment.. i dont know how to contact in this..i might probably reply some people comment :D. i try delete the old one UI loader and download a new one..but still error message came out..no memory hacker logo appeared..i was sad today i cant use anymore.

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Ödüller
7
Sayın yöneticiler ben Rulesi normalde oynarken tam ekran yapabiliyorum ve oyun bittiğinde oyundan çıkmak için exıta bastığımda orada oyuna devam edebiliyorum.

Hile Kullandığımda
Tam ekran yapamıyorum ve oyun bittiğinde çıkış diyorum orada fps 1 adardüşüyor ve bir süre sonra oyundan atıyor.
oyun ayarlarından fullscren tiki açıksa kapatın veya kapalıysa açın sorun çözülecektir bu hatayı ekran gecişleri sırasında alıyorsun dediğim yöntemle bu sorunu giderebilirsiniz

Üye
[QUOTE = "tisoyvirus, post: 726935, member: 838786"] my account in ROS Last Day is banned now how sad :([/ QUOTE]
how do you unbanned it its my first time to got banned

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.