RoS Sürekli Kapanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Son gelen güncellemeyle hileyi loadladım ve ek dosyaları indirdi.Daha sonra oyunu kapatıp tekrar hileyle girdim.Oyun inject olur olmaz kapandı,ve sorun hala devam ediyor.Birkaç şey araştırdım ancak bir sonuca varamadım.Sil-Yükle demeyin,şu an onu -bir işe yarayacağını sanmasam da- yapıyorum.
Yardım :/
-
-
Sanırım sorun herkeste var,konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Üye
help please . when im gonna use it to ROS . then automatically close . then i got permanent banned :( :( :(

yardım lütfen . ROS'a ne zaman kullanacağım. sonra otomatik olarak kapanır. sonra da kalıcı olarak yasaklandım

Üye
ROS crashing when cheat is injected

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Forumda varlıklarından haberdar olmadığımız kullanıcılar hile fix yediğinde ortaya çıkıyor :D

Üye
Aynı şey söyleyecekti, ben sadece içeri girdim ve birisinin bana bir çözüm sunmasına izin vermeyin lütfen, forum desteğinin herhangi bir üyesi veya daha sonra ya da daha sonra düzeltecekler.

Seçkin Üye
Ödüller
5
ultimamente el Hack de rules of survival ya no funciona por que cuando lo usas se apaga el juego rules. si pueden solucionar ese problema pronto. por que rules a tenido una nueva actualizacion.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.