Rules BANNED :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Arkadaşlar Platinum I hesabım vardı, hile açmak istedim :) Açtım.. Ve girdim PERMA. Hesabımda şekilli şukullu ban yemesine çok üzüldüm çünkü hemen hemen her şey açıktı. Bu sorun için aktifte bir hile var mı?

masterpiece
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Maalesef ban kaldırma gibi bir olay yok :) Üzerine soğuk su içebilirsin. Yeni hesap açman gerekiyor, benim yaklaşık 200 hesabım ban yedi artık ban yediğimde şaşırmıyorum:D

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
unbanned vardı bir ara şuan çalışmıyor hilesi herhalde yapamıyorlar ban kaldırmayı

benimde baya sağlam hesabım vardı gitti güzelim hesap :)

sanırım yapmıyicaklar hileyi...

Üye
6 HİZMET YILI
beyler bana sagdece 1 ban geelid sonra yeni car actim 3 gun once hic ban yemiiyom

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Arkadaşlar Platinum I hesabım vardı, hile açmak istedim :) Açtım.. Ve girdim PERMA. Hesabımda şekilli şukullu ban yemesine çok üzüldüm çünkü hemen hemen her şey açıktı. Bu sorun için aktifte bir hile var mı?
soguk su satışlarımız başlamıştır (Buz Gibi Soguk Su İçen)

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
ban kacınılmaz zaten üzülmeyin bu kadar

Üye
6 HİZMET YILI
why i cant use scope everytime i want to aimbot

Üye
6 HİZMET YILI
try to combine app in your android than sign in to with scan pc (account banned permanen)...........play many times......and than sign in to pc with account banned permanen. maybe can help u

Üye
6 HİZMET YILI
I was banned permanently as well. Now I have 100 accounts. Is there a way to fix it?

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
DIA 1 VE DIA 4 Hesaplarım ban yedi.İçimi en çok yakan şey ise oyuna para yatırdığımdı. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.