rules hack yeni güncelleme kullanım sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
6 HİZMET YILI
hackın yeni güncellemesinden sonra menü değişmiş ve naısl kullanıcağımız hakkında bir bilgi sahibi değilim. hileyi yapan veya bilgisi olan bu konularda yardımcı olabilir mi ? adam akıllı kullanamıyorum silahların falan nerde oldugunu göstermiyor misal. önceden ayarı yapılıydı kullanıyordum şimdi menüden çoğu şey kalkmış neden acaba ? bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim

Üye
6 HİZMET YILI
dün gelen güncelleme ile ban sebebiyeti veren hileler kalkdırılmıstır yakın zamanda eklenir ban çözümü getirilince merak etme kardeşim

Üye
6 HİZMET YILI
[QUOTE = "klonasker68, post: 734783, member: 754685"] After the new update of HackIn the menu changed and I did not know anything about our NaIsl users. cheating or information that can help in these issues? I can not use the guy smart, do not show me where the guns are like. I was using the setup beforehand, now most of the menu is off the menu, why? If I enlighten me with the knowledge of my affection [/ QUOTE]
bother... the ROS has updated thats why.... and the developer of the cheat cant do it at once... lets just wait for further notice...

Üye
6 HİZMET YILI
The hack is not fully updated.So stay calm and learn to be happy what you have got.Peace: Confused:

Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
https://memoryhackers.org/konular/1...urvival-vip-hack-v1-7-aimbot-esp-speed.47995/ Look Again

Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Kardeşim benim adam güncelleniyor diye yazı eklemiş ona dikkat etmiyorsunuz bazı özellikler fixlenmiş o yüzden adam yeniden eklicek sabırlı olun.

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
bişey sorcam ros için hack yapcam ama onay sistemi onayı istiyor ama sitede onay sistemi yok napcam
System 1 bas siteye gir (hesabın girirş yapılmadıysa giriş yap) sonra herhangi bir r **eklamın üstüne tıkla onay tamamlandı diyecektir.

Üye
6 HİZMET YILI
beyler hile ban sebebini ortadan kaldırmak için bu şekilde güncellenmiş bence herşey hilesiz oynayanlara eşit olarak ayarlanmış fakat eski haline tekrar döneceğini düşünüyorum herkese iyi oyunlar

Üye
6 HİZMET YILI
Win10 kullanıcısıyım hileyle giriş yapıyorum login ekranında oyun çöküyor yanıt vermiyor hileyi yapan arkadaş lütfen düzeltsin

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Win10 kullanıcısıyım hileyle giriş yapıyorum login ekranında oyun çöküyor yanıt vermiyor hileyi yapan arkadaş lütfen düzeltsin
O kadar kişide çalışıyorken sizde çalışmıyor ? hemen suçu yetkili ve hileyi yapanlarda buluyorsunuz.

Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
O kadar kişide çalışıyorken sizde çalışmıyor ? hemen suçu yetkili ve hileyi yapanlarda buluyorsunuz.
Hileyi yapana suç atması doğru değil windows 10'da bazı hackler çalışmıyor

Uzman Üye
6 HİZMET YILI
Bendede Çalışmıyor Acaba Yeni Guncellemede Bi hata Fln mı oldu Win8.1

Üye
6 HİZMET YILI
Hızlı paraşüt çalışmıyor sorun bu değil başka adamların paraşütü hızlı atlayıp beni hava vurması :(

havada vurması olacaktı

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Güncelleme de hiçbir hata bulunmamakta. Oyunun çökmesi sizin kendi bilgisayarınız ile alakalıdır. Hile ile ilgisi yoktur.

Uzman Üye
6 HİZMET YILI
bendede sorun çıkıyor.hile ile ilgili bi durum yokmuş.ozaman yardım edin lutfen oyundan atıyor hile ile girince

Üye
6 HİZMET YILI
ıp ban yedim heralde hilesiz giriyom yine oyundan atıyor lütfen yardım edin yeni hessap kurdum yine olmadı atıyor hilesizzzz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.