Rules of Survival Anti-Ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Arkadaşlar konu alıntıdır. Bilmeyenler bilsin görmeyenler görsün diye açtım.

Rules of Survival oyununda report edildikten sonra inceleniyorsunuz. Report edilince kayıt altına alıp gönderiliyorlar, eğer hile varsa hilesine göre uzaklaştırma alıyorsunuz. Burada kayıt meselesini çözersek sorun ortadan kalkıyor. Çözmek için;

Oyunun simgesine sağ tıklayıp dosya konumunu açıyoruz. Sonrasında oyun dosyalarında "Documents" klasörü var, oraya girip "gmcomplainedimg.tga" adlı dosyayı buluyorsunuz.
(Eğer yoksa, büyük ihtimal rapor edilmemişsiniz siz oluşturun: Yeni Metin Belgesi açıp adını "gmcomplainedimg.tga" koyun fakat dikkat edin dosya uzantısı ".tga" olacak.)

"gmcomplainedimg.tga" dosyasına sağ tıklayıp özellikler diyorsunuz. Güvenlik bölümünden "Düzenle" seçeneğine basın. Oradan tüm kullanıcı adlarını sırasıyla seçip izin verme diyorsunuz. Eğer yetki sorunu çıkarsa "Gelişmiş" seçeneğinden "Sahibi" yazan satırda "Değiştir" seçeneğinden Nesne Adını SYSTEM yapın. Tamama tıkladıktan sonra aynı yerden izin yetkilerini kaldırıp tekrar deneyin.

Çalıştığını denemek içinse dosyayı silmeyi veya düzeltmeyi deneyin. Engelliyorsa başarılı.

Videolu Anlatım:

Ben şuana kadar böyle oynadım, hile olduğum çok belli olmasına rağmen report edildikten sonra uzaklaştırma yemiyordum. Umarım sizde de çalışacaktır.

omertrans505
Efsane Üye
Ödüller
11
Sosyal
konusu işe yarar !
konu bilgilendirme için teşekkürler

Üye
Beyler Ben hileyi açıyorum Rulese Tıklıyorum Sistem 1 onayı istiyo 1 tıklıyorum siteye giriş bekleniyor diyo siteye giriyorum yine aynısını diyo yarım lütfen nasıl düzelte bilirim

Ederinden fazla değer, Soytarıyı Kral eder :)
Süper Üye
Ödüller
9
Ben bunu çoktan yaptım bu çalışmıyor boş yere zaman kaybetmeyin :)

Üye
Beyler Ben hileyi açıyorum Rulese Tıklıyorum Sistem 1 onayı istiyo 1 tıklıyorum siteye giriş bekleniyor diyo siteye giriyorum yine aynısını diyo yarım lütfen nasıl düzelte bilirim
Siteye giriş yap kullanıcı adı ve şifreyle. Hala aynısını diyorsa sayfayı yenilemeyi dene. Bazen algılamıyor çünkü.

Uzman Üye
Ödüller
4
Eğer dosyam [gm_complained_img.jpg veya jpeg] ise dosyada hala gmcomplainedimg.tga olarak yapıyorum?

Üye
"gmcomplainedimg.tga" <--- i can't see this in my document ROS. how to get it back ?
"gmcomplainedimg.tga" <--- bunu belgemde göremiyorum ROS. nasıl geri alınır?

Seçkin Üye
Ödüller
5
bu eskıdendı yenı guncellemeyle yenı ban sıstemı geldıı D:

Seçkin Üye
Ödüller
5
O yüzden seri banlanmalar oluyor sanırım.
aynn oyle o yenı ban tekgını bulup ayarlamadan asıl carınızla falan hıle kullanmayın kullanırsanızda bellı etmeden kullanın ... suanlık oynamyorum oynasaydım ban tekgınıı bulabırlım belkı ama su yolu deneyebılrsınz suspender uygulamasını chromeden ındırıp rosa gırerken gameguardı durdurup oynarsanız bu sızın ban yeme ıhtımalını ortadan kaldırır ama eger suspendledıgınız rosun gameguardı degılse zaten oyun acılmaz bu bılgı yararlı olmustur ıns

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.