Rules Of Survival Ban Yememe Bugu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
Rules Of Survival Her Report Yediğinizde Sizden Bir Ekran Görüntüsü Ve Video Almaktadır Bu Sayede Hile Olup Olmadığınızı Anlar.
Peki Nasıl Ban Yemicez Konusuna Gelirsek:

1-Rules Of Survivala Sağ Tıklayıp Dosya Konumunu Aç Diyoruz.

2-cclive_bin Adlı Dosyaya Giriyoruz.

3-CCVideoPlayer Adlı Dosyayı Siliyoruz.

4-Oyunumuzu Açıp Keyfimize Bakıyoruz.

Denenmiştir.
1 Hafta İçinde Hileyi Aşırı Derecede Abartmama Rağmen 24 Saat Bile Ban Yemedim.

NOT: Arkadaşlar Bug Fixlenmiştir. Her Açtığınızda Geri Yüklüyor Dosyayı.

Son düzenleme:
Яeforming
Banlı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
yararlı konu eline sağlık

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
İşe yarayacağını sanmam

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Bizzat Denedim Ve Deneyenlerde Farkedecektir Sistem Report Edildiğinizde Ekran Görüntüsü Alamicağı İçin Anlık Bir Donma Meydana Geliyor.
Oyunun dosyalarını silmek basit bir çozüm gibi gelmişti bana.Ama oluyorsa teşekkürler,emeğine sağlık

Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Umarım doğrudur denerim teşekkürler

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Anlamadığım Şu Oyuna Tekrar Girerken O Dosyayı Tekrar Olusturacak Oyuncu Report Yediğinde Video Foto Anında ROS Destek Sistemine Gidiyor Değişen Sey ne anlamadım hocam.

Süper Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
Anlamadığım Şu Oyuna Tekrar Girerken O Dosyayı Tekrar Olusturacak Oyuncu Report Yediğinde Video Foto Anında ROS Destek Sistemine Gidiyor Değişen Sey ne anlamadım hocam.
Oyuna Girdiğinde Dosyayı Tekrar Oluşturmuyor Mekaniği Okadar Gelişmemiş.
Sadece Güncellemelerde Yeniliyor.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Rules Of Survival Her Report Yediğinizde Sizden Bir Ekran Görüntüsü Ve Video Almaktadır Bu Sayede Hile Olup Olmadığınızı Anlar.
Peki Nasıl Ban Yemicez Konusuna Gelirsek:

1-Rules Of Survivala Sağ Tıklayıp Dosya Konumunu Aç Diyoruz.

2-cclive_bin Adlı Dosyaya Giriyoruz.

3-CCVideoPlayer Adlı Dosyayı Siliyoruz.

4-Oyunumuzu Açıp Keyfimize Bakıyoruz.

Denenmiştir.
1 Hafta İçinde Hileyi Aşırı Derecede Abartmama Rağmen 24 Saat Bile Ban Yemedim.

NOT:
Kusura Bakmayın Söylemeyi Unutmuşum.
Oyun Her Güncelleme Yaptıktan Sonra Aynı İşlemleri Tekrardan Yapmanız Gerekmektedir.
madem böyle bir şey vardı bunu ulu orta paylasmasaydın buda fix yer

Üye
6 HİZMET YILI
abi dün gece 12 de ilk kez hileyi yaptım belli etmemeyede çalıştım yani lan bi baktım bugün az önce girdim ban yemiş başka hesaba giriyom hine ban ben 1 hesapta yaptım o şey, ve hileyi sadece 1saatlik kullandım

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
abi dün gece 12 de ilk kez hileyi yaptım belli etmemeyede çalıştım yani lan bi baktım bugün az önce girdim ban yemiş başka hesaba giriyom hine ban ben 1 hesapta yaptım o şey, ve hileyi sadece 1saatlik kullandım
ne olsun istiyordun Kullanmana izin mi versinler sen kullancan o banlıcan sen kullancan o banlıcak yarın bi gün ip mac falan banlarınıda aktif ederler sonra alırsın bida ROS oynamayı :D

MutemadiyenYT
Onaylı Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Yeni hesap açıyorum otomatik ban yiyorum oyuna başlamadan ne yapmam lazım?

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
CCVideoPlayer dosyası ekran görüntüsü almak için değil oyun içi mikrofonla konuşmak için gerekli bir dosya. Ban yememekle alakası yok. Bu tür işlemlerin hepsini denedim olumsuz.

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
yaw ben niye yemiyorum usta ama ben her girerken loaderin exe ayarlarını değiştiriyorum resource hacker adlı programla değil başkasıyla ama yemiyorum buda kullananlara bir fikir olsun programıda siz bulun gariii

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
yaw ben niye yemiyorum usta ama ben her girerken loaderin exe ayarlarını değiştiriyorum resource hacker adlı programla değil başkasıyla ama yemiyorum buda kullananlara bir fikir olsun programıda siz bulun gariii
bilgini yada kullandıgın tools paylasınca suyunu cıkartıyorlar oda fix yiyor aslında bilgi paylastıkca güzel paylastıkca cogalır ama konu hileyse yapılması gereken en son iş paylasmaktır :)

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
bilgini yada kullandıgın tools paylasınca suyunu cıkartıyorlar oda fix yiyor aslında bilgi paylastıkca güzel paylastıkca cogalır ama konu hileyse yapılması gereken en son iş paylasmaktır :)
haklısın usta zamanında vb.net baypassı paylaştım hala kullanılıyor ama paylaşıncada ahkam kesiyolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.