Rules Of Survival Bug Gibi Birşey Var Yardım Edermisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü
Ultra Üye
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
Oyuna Giriyorum Oyun kendini Küçük sekmeye alır gibi alta alıp tekrar alıyor bunu hızlı şekilde yapıyor ve Hiç bir yere girilmiyor Hilesiz girdigimde hiç bir sorun olmuyor

Bunun Sorununu Bilen Varmı 06.04.2018 Sabahında Oldu

Üye
6 HİZMET YILI
oyun kendi kendi kendşne sekmeyi açıp tekrar kapatıyor sonra bir kez daha baktığımda oyun kendiliğinden atmış oluyor defalarca denedim ama hala aynı sorunla karşılaşıyorum ilgilenirmisiniz ?

Üye
6 HİZMET YILI
Bende bugün oyundan yanlışlıkla clear login data diyerek çıktım tekrar giriş yapamıyorum 2 kez oyunu silip tekrar kurdum facebook yada google ile bağlanmaya çalışırken sayfalar açılmıyor ve http_404_webOC adında bir dosya indirmeye çalışıyor ve bu dosya kesinlikle bir işe yaramıyor bu nedir nasıl çözeceğim yardım edermisiniz.

Üye
6 HİZMET YILI
[QUOTE = "JaneFonso, post: 709531, member: 738358"] WHEN USING MEMORY HACKERS CHEAT, ROS KEEP NOT RESPONDING.WHAT HAPPENED ?? [/ QUOTE]
same here can someone explain or can anyone help us with this problem? thanks

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
aynen. oyunda ateş etmek için sol click yaptığınızda oyun buga giriyor kasıyor donuyor. en son bi bakıyosun ölmüşsün

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Defalarca bilgisayarı yeniden başlattım değişen bir şey yok.Sorunu çözen varmı beyler help :(

Üye
6 HİZMET YILI
[QUOTE = "Brave007, post: 709560, member: 683494"] Try deleting empty files [/ QUOTE]
NICE! ITS GOING SMOOTH NOW,, THANKS FOR YOUR EFFORT BROTHA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.