rules of survival çimen sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Ödüller
4
Sa beyler rules of survival da çimenleri kaldırınca oyun birden donuyo ve ardından ekrana mavi mavi çizgiler geliyor ve iyice donuyor yardımcı olursanız sevinirim

Onaylı Üye
Ödüller
7
Hocam daha önce konu açıldı kapandı foruma konu açmadan önce aynı konun olmadığına emin olun. Yeni gelen FPS modunda açılınca öyle bir bug oluşuyor. Çimenleri kaldırmanı tavsiye etmiyorum. Hile yapımcısının tavsiyesi hatta ban yiyebilirsin.

Üye
Ros hilesi indirdim dün, bu gün reklam onayı için siteye girmeye çalıştım, ne zaman memoryhackers ile ilgili bir siteye girmeye çalışsam tarayıcı sayfası hemen kapanıyor, ne yapabilirim ?

Kıpraşma Sende Seveceksin !
Onaylı Üye
Acaba yeni fps gorumununde olcak mi hile ve çin surumunde oluyormu hile indirdimde

Üye
Ödüller
4
Hocam daha önce konu açıldı kapandı foruma konu açmadan önce aynı konun olmadığına emin olun. Yeni gelen FPS modunda açılınca öyle bir bug oluşuyor. Çimenleri kaldırmanı tavsiye etmiyorum. Hile yapımcısının tavsiyesi hatta ban yiyebilirsin.
sadece fps modu deil tps modu yani normal moddada oluyor aga ama artık açmıyacam çimen i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...