Rules of Survival Hile Hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Öncelikle Selamın Aleyküm, Ben Rules of Survival hile ile ilgili bir sorun yaşıyorum, hile'ye tıklıyorum ve açılmıyor ne yapmam gerekiyor?

Üye
Dogrulama Yapmadıysan acılmaz Orda Statüs İnvible gibi bir şey yazar alt köşede onu yeşile çevirmen için rulese gel tıkla load de karsına 2 secenek çıkıcak ordan system 1 e bas sonra siteye giriş beklenıor dıcek siteye giricen sonra reklam onayla dicek reklam onaylıcaksın bir tane herhangi reklama tıklıcaksın siteden ardından onay tamamlandı dicek ama kapatma kendı kapansın ondan sonra tekrar ac load de dolunca oyunu aç gelir ekrana eger ekrana gelmıor Microfost c++ dosyalarını guncelle

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
Teknik Bir Sıkıntı yaşıyorsan Teamspeak3 Adresine Gelip Teknikerde Yardım Alabilirsin TS ^ADRESİ mh.ts3self.com

Üye
Dogrulama Yapmadıysan acılmaz Orda Statüs İnvible gibi bir şey yazar alt köşede onu yeşile çevirmen için rulese gel tıkla load de karsına 2 secenek çıkıcak ordan system 1 e bas sonra siteye giriş beklenıor dıcek siteye giricen sonra onay sistemi onayla dicek onay sistemi onaylıcaksın bir tane herhangi onay sistemia tıklıcaksın siteden ardından onay tamamlandı dicek ama kapatma kendı kapansın ondan sonra tekrar ac load de dolunca oyunu aç gelir ekrana eger ekrana gelmıor Microfost c++ dosyalarını guncelle
2 hafta önce rahatça oynayabiliyordum, ama yaklaşık 3 gündür hile'ye tıklıyorum hiç birşey çıkmıyor

esq

Üye
Dogrulama Yapmadıysan acılmaz Orda Statüs İnvible gibi bir şey yazar alt köşede onu yeşile çevirmen için rulese gel tıkla load de karsına 2 secenek çıkıcak ordan system 1 e bas sonra siteye giriş beklenıor dıcek siteye giricen sonra onay sistemi onayla dicek onay sistemi onaylıcaksın bir tane herhangi onay sistemia tıklıcaksın siteden ardından onay tamamlandı dicek ama kapatma kendı kapansın ondan sonra tekrar ac load de dolunca oyunu aç gelir ekrana eger ekrana gelmıor Microfost c++ dosyalarını guncelle
selamlar kardesım oyuna guncelleme geldı ve oyuna hıleyle gıremıyorsun ney olucak

potential zero
Ultra Üye
Ödüller
7
Sosyal
Oyuna gir sonra hileyi aç , hileyi açıp oyuna girme .

Uzman Üye
Ödüller
8
Bro o bendede oldu bak oyuna hıleısz gır once Repley var ona bas yanı onar onarasın 5dk fılan suruyor sonra kapa oyunu Hıleyı ac gırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...