Rules Of Survival Hilesi Hakkında Görüşlerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banlı Üye
Öncelikle Merhabalar,
Bu Konuda Sizlere Görüşlerimi Bildirmek İstiyorum.
Hile Gayet Güzel Ancak Beni Üzen Bir Husus Var.
Hile Kullanıcıları Sürekli Aimbot Kullanarak Hem Oyunu Mahvediyorlar Ayrıca Aimbot Kullanmak ''BAN'' Yenilmesine Neden Oluyor
Bildiklerime Göre Eski Özellik Olan Teleport Özelliği Oyunu Bozduğu için Kaldırılmıştı
Aynı Şekilde Aimbotun da Oyunu Bozduğunu Düşünüyorum
Bunun Hem Kullanıcılar Hem De Hile Yapımcıları Tarafından Görüşülmesini Arz Ediyorum
En Azından Bir Anket Oylamasına Çıkması Beni Bir Nebze Olsa Da Rahatlatacak
Kullanıcılar da Yorum Yaparsa Mutlu Olurum

İlginiz Ve Alakanız İçin TEŞEKKÜRLER

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Doğru söylüyorsun aimbot direk kafaya kilitlendiği için yapacak bir şeyin olmuyor direk ölüyorsun dediğin gibi bir oylama ile seçilse daha iyi olabilir.Ama şöyle bir şey var bu site kapatsa diğerleri kapatmayacak.

Uzman Üye
Alnı opülesi insan cidden doğru yere değinmiş.Kimse beni yanlış anlamasın ama yaşları küçük kardeşlerimiz ozellikle aimbot çok kullanıyolar ban çok yiyorlar ve oyunun cıvıkı çıkıyor biraz da.Aimbot kaldırılsa daha hoş oyun vakti geçirilebilir bence

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Alnı opülesi insan cidden doğru yere değinmiş.Kimse beni yanlış anlamasın ama yaşları küçük kardeşlerimiz ozellikle aimbot çok kullanıyolar ban çok yiyorlar ve oyunun cıvıkı çıkıyor biraz da.Aimbot kaldırılsa daha hoş oyun vakti geçirilebilir bence
Oylama yapılması iyi olur da bence kesin aimbot kalsın seçilir.Kapatsalar iyi olur hem çok fazla belli ediyor.

Üye
I would like to report your views on this matter.
The trick is fine, but there is a matter of me.
Cheat Users Using Both AimboT and Continuously Destroy the Game Also Using Aimbot Causes the '' BAN ''
Teleport Feature with Legacy According to Indictments Removed for Game Depletion
In the same way, I think about the game in the game
I Offer This Both Users And Cheating Makers
At Least One Survey Going To Relax Me Even If You Are Nanny
If the users comment, THANK YOU for your interest and interest [/ QUOTE]

Yeah thats right, cheat has completely ruined this game mostly in Asia server. But the Problem is not only with Mh. The condition will remain as it used to be. Even lots of players are using tele kill hack. So can you convince other hackers like CBD and CIT.

Son düzenleme:
Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
5
Gardaşım hileyle bile oyun kazanamıyorsanız hiç oynamayın fakat şöyle bir sorun var bir konuda haklısınız bazıları fazla abartıyor ban yemeyi umursamıyor bile biz belli etmemeye çalışsakda rastgele ban yiyebiliyoruz.

Uzman Üye
Gardaşım hileyle bile oyun kazanamıyorsanız hiç oynamayın fakat şöyle bir sorun var bir konuda haklısınız bazıları fazla abartıyor ban yemeyi umursamıyor bile biz belli etmemeye çalışsakda rastgele ban yiyebiliyoruz.
Mevzu oyun kazanamamak değil Soyle ornek vereyim ben aimbotu kullanıyorum sen aimbotu kullanmıyosun yerımı goruyosun ama elinle sıkıyosun ben aimbotla senı vuruyorum ve bunu sadece senın uzerınde yapmıyorum bence çok abartılıyo sonuç olarak ban yiyiliyor

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Bu özellikleri abartarak kullanan bazı küçük kardeşlerimiz bulunmakta fakat hileyi şuan kaç bin kişi kullanıyor.Herhangi bir anket yapıldığı zaman "TeleKill" özelliğinden sonra "AimBot" özelliğini kaldırmak için oy kullanacaklarını düşünmüyorum.

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Banlı Üye
Denememiz Bize Bir Şey Kaybettirmez En Azından Bir Anket Yapılarak Kullanıcıların Görüşlerini Öğrenelim

Ultra Üye
Ödüller
7
Aimbotu kaldırmak mantıklı gelmiyor açıkçası ama aimbotun odaklanacağı yeri seçme gibi bir şey olabilir yani kafa,gövde,bacaklar,kollar falan

Üye
bence de kalkmalı hileyi kullanan çoğu kişi aimbot kullanıyo ve anında ölüyoruz hadi wallhack kullanıyonda tek tek sık bari bu kadarda kolsuz değillerdir heralda aim kesinlikle kaldırılsın

Üye
biri bi yardımcı olsun artık hileyi kullanamıyorum aloooo

Uzman Üye
Çok aşırı aimbot kullanımı var 900 metre aradan adam sadece dağa çıkıp aimbotla adam indiriyor :D

Uzman Üye
bencede haklısınız ama ben şuana kadar hiç ban yemedim aimbotu çok fazla kullanmıyorum ancak gerekli durumda kullanılması hoş oluyor.

:D
Süper Üye
Ödüller
6
aynen katılıyorum sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.