Rüzgarın havalandırdığı elf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Zamanın Orta Dünyasında Yüce Efendimiz SARUMAN'a biat eden Şerefli Uruk-Hai anlatıyor: ayrıkvadiye mangal yapmaya gidiyordum, etraftan çalı çırpı toplayıp mangalın közünü körükleyecektim. Eee malum o kadar g*ndorlu yakalamışız onları ziyafetle yemek için bu şart değil mi a dostlar? Kalabalık cevap verir: "mutlaka" ardından kendilerine ayrıkvadinin çetesi denen iki üç lejyondan oluşan elf soysuzları geldi ve burada mangal yapmak yasak dedi! Bana dedi! İlk başta çelimsiz karşıladım olanları ve görmezden geldim, taa ki elinde ki mızrağa benzer tüy parçasını bana dokundurana dek... "Onlar Uruk-Hai Zırhları Kalın ve Kalkanları Geniş" sözünü unuttuğunu varsaydım ve kalkanım ile o elf türevinin kafasını ezdim. dahasında soluk almak için yüksek bir nefes çektim ki baktım bunlar bana doğru istemsiz şekilde yaklaşmaya başladı... Anladım ki bu yavrucaklar o kadar hafif bir vucudlara sahipler ki üflesem düşecekler.. Ki öyle de yaptım doslar, büyük bir nefes ile üflemeye başladım ve hava da uçuşan sarı saçlı uzun kulaklı eşek herifleri görseniz mangalı unutup seyre dalıp gününüzü gün ederdiniz...

İSENGARD ulusumuzda bu o kadar büyük bir yankı yaptı ki, bundan sonra her görülen elf için ufak bir soluk yeterli olmuştur.

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Sen ne anlattın kardeşim az önce

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Kardeşim çaldığın 3 dk'yı geri verebilir misin ?

Seni benden daha iyi tanıyorum
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Boşuna Gözümü Yordun mübarek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.