• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Çalışmıyor S.K.I.L.L Special Force 2 Wallhack - ESP - No Recoil - No Spread - Crosshair Hack [13.07.2017]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Titanic

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
323
skill hack,s.k.i.l.l special force 2 hile,special force 2 viphack,special force 2 süper hile,s.k.i.l.l çalışan hile,special force 2 güncel hile,special force 2 13temmuz 2017 hile,skill thailand hack

SonGüncelleme [13.07.2017]
:özellik:

- Crosshair
- Wallhack
- No Flashbang
- Skin Hack Enemies
Esp Hacks
- Esp Name
- Esp Line
- Esp Box
- Esp Box 3D
- ESP Health
- Esp Skeleteon
Weapon Hacks
- No Recoil
- Ammo
- Auto Fire ++
- Damage Settings
- Semi Wallshoot/super bullet
Player Hacks
- Anti Hit /Respawn If Hit 0 SP
- Change Nick / Anti Screenshoot / Anti Kick
Aimbot Hacks
- Smooth Aimbot
- Aim Mode
- Visible Check
Bu arada güvenlik sistemi neredeyse gün aşırı fixlemekte,ben sadece güncellendiği zaman paylaşımını yapıyorum. Eğer hileleri kullanıyorsanız her gün kategoriyi takip etmeyi unutmayın.

https://memoryhackers.org/styles/smilies/konu/yaz.png
Hileyi kullanmaya başlamadan önce bilgisayar normal olmalıdır (daha önce hile olarak yakalanmamış olmanız gerekmektedir)
1. Dosyayı indirin ve çıkarın
2. Dosyayı oyunun kurulu olduğu yerde ki Win32 klasörüne at.
E: \ SF2 \ Gameforge \ Special Force 2 \ Binaries \ Win32 [örnek klasör]
5. aktive kesmek seçin
6. yükle düğmesini tıklayın
7. Yükleme tamamlanıncaya kadar oyununuzu başlatın.

# [UYARI]: Anti Virüs Programı Kulanıyorsanız Kapayın Yoksa Hileyi Tehdit Olarak Algılıyacaktır.
# [UYARI]: Başınıza Bişey Gelirse Bunun Sorumlusu Biz Değiliz. İNDİRENDEDİR!!!

:not:
- İndirmeden Virüs Programı ve Güvenlik Duvarını Kapatınız ( Kapatmassanız Hile Çalışmaz )
- Sonra Bilgisarınızı Temizleyin AdwCleaner İle Temizleyebilirsiniz
- Her dosya sadece 1 gün boyunca çalışır

:calis:

Windows XP ÇALIŞIYOR
Windows Vista ÇALIŞIYOR
Windows 7 ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 8 ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 8.1 PRO ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 10 ÇALIŞIYOR

Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.
:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
:indir:
İndir :
Virüs Total :

Beğeni Puanı
0
hack çalışır durum damı ? birde Ultimate General Civil War hack indirdim ama acamiyorum şifre soruyor şifre ne acaba ?

Beğeni Puanı
0
yönetici olarak çalıştır dedim normal çalıştır dedim tepki yok programda...virüs programları kapalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt