Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efem360

NeveRra PRO 5835
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
21
regedit,yazılım,windows,menü,güvenli,aygıt,sağ,performans,tuş,memoryhackers,eklenti,kolay,yedek,fps,pubg,lite

1.png

Evet arkadaşlar bugün yine işinizi kolaylaştıracak bir işlemle yine karşınızdayım.

Başlamadan önce belirtmek isterim; Sistemsel işlemlerden sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız tavsiye edilir.
Buyurun başlayalım..:kaybear:

Bildiğimiz üzere bir çok gerekli program bazen bulmakta zorluk çektirebiliyor.
Bunları aramamak ve sık kullandığımız sistem eklentilerini bir arada tutmak amaçlı
sizler için Kolay Menü oluşturmak istedim.

BONUS: MemoryHackers sekmesinde ise God Mode vardır.

Bu işlem tüm Microsoft işletim sistemlerinde talimatlar eksiksiz yapıldığı taktirde aktif olarak çalışacaktır.

Kodlamaları tamamen kendim girdiğim için her hangi bir sistem dışı kod bulunmamaktadır.
Kontrol etmek için reg dosyasına sağ tıklayıp Düzenle dediğiniz zaman görebileceksiniz.
kapalı değilde reg vermemde ki sebep yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek içindir.

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Zip Dosyasından çıkarıp sol çift tıkladığımız zaman gelen uyarıya tekrardan Evet demeniz yeterlidir.

1.png
2.png

Eğer her hangi bir hata alırsanız:
Başlat > Çalıştır > regedit(yazıp gir)

HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell sağ tıklayın.
İzinler... tıklayın listeden SYSTEM seçin, altta Gelişmiş tıklayın.
Açılan sayfada üstte Sahibi yazılan yerin karşısında Değiştir tıklayın.
Gelen (Kullanıcı ve grup seçin) küçük ekranında altta bulunan Gelişmiş tıklayın.
Kenardan Şimdi Bul'a tıklayın. Altta açılacak listeden bilgisayarınızın adını bulun çift tıklayın ve gelen ekranda Tamam tıklayın.
(Shell İçin Gelişmiş Güvenlik Ayarı) sayfası gelecek buradan ise;
- Nesnelerin ve alt kapsamların sahipliğini değiştir
- Tüm bağımlı nesne izin girdilerini bu nesneden devralınabilen izin girdileriyle değiştir

Bu üstteki iki seçenekte tik olsun. Tamam tıklayın.
Sizi en başa tekrar atacaktır burada ise;
Bilgisayarınızın ismini bulun ve Alttan izin Ver'den Tam denetim iznini verin.
SYSTEM ismini bulun ve Alttan izin Ver'den Tam denetim iznini verin.
Administrators ismini bulun ve Alttan izin Ver'den Tam denetim iznini verin.
Tamam tıklayıp çıkabilirsiniz.
ve tekrardan indirmiş olduğunuz Kolay Menu Oluştur.reg tekrardan çift tıklayıp kullanmaya başlayalım.

Yapamayanlar için Kayıt defteri sahiplik işlemi bir başka videoda anlatılmıştır.
Video'ya benim başlatmış olduğum süreden (7:05) devam ederseniz sorununuzu çözmüş olursunuz.

Mutlu ve esen kalınız..
efem360

KOPYALAMA! EMEK VAR..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt