Saltanat MT2 - 7X Hile Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
Kodlayabilecek veya güncel virüssüz bulabilecek arkadaş vasra bana ulaşsın acil 7x damge hilesi lazım saltanat mt2'^de :)

Üye
beyler kusura bkmayın eğer imkan varsa saltanat m2 de su taşı hilesi olabilrmi acaba çarımı çaldılar acil lazım ıyı gunler kolay gelsın

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
ah şu sitede satış yasak olmasaydı satış yasak o yüzden yardımcı olamıyorum

Uzman Üye
Ödüller
7
Kodlayabilecek veya bulabilecek yokmu? [ÜCRETSİZ]

Uzman Üye
Ödüller
7
Paylaşabilecek yokmu ebyler acil yardım ya

If you are going through hell keep going
Süper Üye
Ödüller
8
The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
Dostum baska bır sıtede satısı varsa yardımcı ol bu sıteden satma banada acıl lazım cunku
yok o manada degil elimizden geliyor da işte satış yasak demek istedim .. satış olmayınca bende yardımcı olamıyorum malesef agızım yandı free paylasım yapmıyorum üzgünüm

If you are going through hell keep going
Süper Üye
Ödüller
8
yok o manada degil elimizden geliyor da işte satış yasak demek istedim .. satış olmayınca bende yardımcı olamıyorum malesef agızım yandı free paylasım yapmıyorum üzgünüm
hmm Banada acıl hıle lazı mya

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
:D 7x yokki oyunda Dump bile edilmiyor oyun neyi yaşıyon :D
ben onu onun için dememiştim ama sana ufak bişi söylim paranın ucunu göster Atomlarına ayırıcak bir çok adam var burda sen paradan haber ver hey gidi hey

Farkına bile varamassın.
Seçkin Üye
Ödüller
4
Herkez Ücret Karşılıgı Kodluyor Ücretsiz Bulman Zor

Onaylı Üye
Arkadaşlar parayla satan birisi varmı gerçekten çok lazım ya

Uzman Üye
Ödüller
5
İnsanlık ölmüş cidden...

Onaylı Üye
metin2TRde 7x ve çekme oto toplama hilesi yaparmısınız

7x ve oto toplama artık yapılamaz. Şu anlık yinede yeni yöntemler arıyorum yapabilmek için. Gameforge birçok şeyi fixlediği için çoğu hile artık yok mantıken. Oto toplamayı pointer ile de oto tuş bastırma kodlarıyla da denedim hiç çalışmıyor.

beyler kusura bkmayın eğer imkan varsa saltanat m2 de su taşı hilesi olabilrmi acaba çarımı çaldılar acil lazım ıyı gunler kolay gelsın

Su taşı hilesi yapılıyor ama arkadaşın dediği gibi milletin 100 200 tl yatırıp satın aldığı şeyin hilesini bedavaya kimse vermez. Diğer 7x mobber gibi hileler de Saltanat mt2 deki güçlü koruma yüzünden kullanılmıyor. Ben denedim hileyi kullanınca çardan atıyor sürekli.

Onaylı Üye
Ödüller
8
7x ve oto toplama artık yapılamaz. Şu anlık yinede yeni yöntemler arıyorum yapabilmek için. Gameforge birçok şeyi fixlediği için çoğu hile artık yok mantıken. Oto toplamayı pointer ile de oto tuş bastırma kodlarıyla da denedim hiç çalışmıyor.

Su taşı hilesi yapılıyor ama arkadaşın dediği gibi milletin 100 200 tl yatırıp satın aldığı şeyin hilesini bedavaya kimse vermez. Diğer 7x mobber gibi hileler de Saltanat mt2 deki güçlü koruma yüzünden kullanılmıyor. Ben denedim hileyi kullanınca çardan atıyor sürekli.
dsdadsaojksadjl
index dosyasını imzasına kadar aynı hale geitr bitane 7x.eix ve 7x.epk yap düzenle sonra pc/pc2/pc3 hepsini düzenle wait.msa dosyasının en alt kısmına
Group MotionEventData
{
MotionEventDataCount 10
Group Event00
{
MotionEventType 4
StartingTime 0.000001
DuringTime 8.000000
EnableHitProcess 1

AttackType 0
HittingType 1
StiffenTime -0.000110
InvisibleTime 0.000000
ExternalForce 0.000000
HitLimitCount 99
CollisionType 1

SphereDataCount 1
Group SphereData00
{
Radius 1000.000000
Position 0.000000 0.000000 0.000000
}
}
ekle ve kullan şuanda kullanıyorum

Onaylı Üye
Ödüller
8
ben onu onun için dememiştim ama sana ufak bişi söylim paranın ucunu göster Atomlarına ayırıcak bir çok adam var burda sen paradan haber ver hey gidi hey
sana bi video atacam microsoft lisanslı korumayı unpeck ettim ve şuanda saltanatmt2 de saldırı hızı ile one hit sabitleyip çok hızlı vuruyorum prodamage yanında yavaş kalıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.