samsung s8+ rootu için yardımcı olabilicek

kworfp

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
arkadaşlar selamlar. samsung s8+ model telefonum var ve bu ay başı garantisi doldu. bende bunun için telefonumu rootlamak istiyorum telefoncularda 30 20 lira civarı para istiyorlar bende fazlaca yazılımcı olan bu gurupta belki yardım edebilcek bir babayiğit arıyorum. yardımcı olabilicekseniz yeşillendirin lütfen çok fazla ihtiyacım var.

teqila06

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
12
arkadaşım yardım etseler nasıl edecekler bunun için pratik olsun diye yotube videoları izleyebilirsin modeline göre root araman gerekli bir kaç program indiriyorsun ve modelinin programını bulursan atabilirsin

TalhaTakim

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
25
arkadaşım yardım etseler nasıl edecekler bunun için pratik olsun diye yotube videoları izleyebilirsin modeline göre root araman gerekli bir kaç program indiriyorsun ve modelinin programını bulursan atabilirsin
Aynen youtube de videoları var
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Eğer anlamadığın bir kısım olursa yardımcı olabilirim

kworfp

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Odinle twrp ile kolayca rootlayabilirsin
teşekkürler hemen bakacağım
evet dediğin doğru ama sıkıntım şu bu pcden atarken root işlemini işler biraz zorlaşıyor direk basit bir arayüz bilen eden varsa diye sordum

kworfp

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Custom romdan mı bahsediyorsun
evet benim aslında hedefim bu bu yüzden sormuştum eski telefonumda kuzenim ile birlikte huawei işletimi+edge işletim sistemi vs atmıştım 5 6 farklı arayüz ve telefonda olmayan özellikler gelmişti yazılımsal olarak olmayan şeyler gelmişti

Üst Alt