Samsung'un Yeni TV'leri Satışa Çıktı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Ödüller
18
:resim:

my-qledtv-q8c-qa65q8camkxxm-frontsilver-61895900.jpg

:yazı:

Samsung,geçen ay tanıtımını yaptığı 2018 serisi olan yeni QLED TV modellerinin yanı sıra güncellenmiş UHD TV’ler ile birlikte 75 inç ve üzeri Ultra Büyük Ekran TV modellerini satışa sundu.Tüketicilerin TV keyfini ultra kademeye çıkarmak için çabalayan Samsung bu Televizyonları teknoloji dünyasına atadıkları için çok mutlular.

ed3b8311c7977eea2aed8354d922fd17.jpg

Bu TV'da Ambiyans Modu kullanılmıştır.Yani siz hareketsiz veya televizyon başında olmadığınız zamanlarda Televizyon hareketli görseller ve hava durumları bilgisi gibi şeyler gösterecek.Ayrıca Uzaktan erişim sayesine telefonunuzdaki müzikleri de uzak erişim sayesinde dinleyebileceksiniz.

Ayrıca bu mod sayesinde televizyonunuzu duvara monte etmeye kalkarsanız,duvarın fotoğrafını çekerek uyum haline getirebilirsiniz.Bu TV Mayıs 2018 de Samsung bayilerinde satışa sunulacak.

Fiyatı 7.100 TL ile 69.000 TL ye kadar çıkmakta.​

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
:resim:

Ekli dosyayı görüntüle 6645

:yazı:

Samsung,geçen ay tanıtımını yaptığı 2018 serisi olan yeni QLED TV modellerinin yanı sıra güncellenmiş UHD TV’ler ile birlikte 75 inç ve üzeri Ultra Büyük Ekran TV modellerini satışa sundu.Tüketicilerin TV keyfini ultra kademeye çıkarmak için çabalayan Samsung bu Televizyonları teknoloji dünyasına atadıkları için çok mutlular.

Ekli dosyayı görüntüle 6644

Bu TV'da Ambiyans Modu kullanılmıştır.Yani siz hareketsiz veya televizyon başında olmadığınız zamanlarda Televizyon hareketli görseller ve hava durumları bilgisi gibi şeyler gösterecek.Ayrıca Uzaktan erişim sayesine telefonunuzdaki müzikleri de uzak erişim sayesinde dinleyebileceksiniz.

Ayrıca bu mod sayesinde televizyonunuzu duvara monte etmeye kalkarsanız,duvarın fotoğrafını çekerek uyum haline getirebilirsiniz.Bu TV Mayıs 2018 de Samsung bayilerinde satışa sunulacak.

Fiyatı 7.100 TL ile 69.000 TL ye kadar çıkmakta.​
QLED tv inanılmaz güzel ben teknosa'da yakından gördüm tasarımı olsun görüntüsü olsun güzel eve alındıgı zaman en fazla 1 ay sonra hem sıkılıyorsunuz hemde gözünüze küçük geliyor ama olsun bizim TV biraz daha eskisin bende eski tv verip üstüne ekliyim QLED alıcam

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Samsung bir yapıyor pir yapıyor.Bu işi Samsung'a bırakmak lazım

Üye
gerçekten 70 bin liralık bir televizyonda god of war oynamak isterdim :)

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Efsane bir şey olmuş artık o üşümesin diye doğal gazı yakarım ben :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.