Sanalika Otomatik Balık Tutma Hilesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz Oynuyoruzda Oyunda Artık Kimse Kalmadı Çoğusu da velet 11-12 Yaşlarında. Lavanya 11 De Bazen 1 kaçtane adam çıkıyo okadar öbürleride biz adamız diye geçiniyo. :D Şu Oyuna Güzel Bi Hile Çıkarabilirmisiniz bilmiyorum ama çıkarsa baya iyi olr. :D
Var zaten , Hackable Launcher. Anonymous ticket tarafından geliştirildi. Hilede ışınlanma (oyunda gidilmeyen yerler de var) Kendi mekanına resim ekleme, istediğin bir oyuncunun yerini bulma , caddeye giren çıkanların isimlerini görme mevcut. Hileye hackablelauncher.xyz üzerinden giriş yapılıyor sanalika hesabı ile. Fakat sanalika hesabı girildikten sonra direk hilenin panelini açmıyor,************ var. Facebook grubuna katılıp hesabınızı onaylatmanız gerekiyor.

Rumexus

X
Onaylı Üye
Var zaten , Hackable Launcher. Anonymous ticket tarafından geliştirildi. Hilede ışınlanma (oyunda gidilmeyen yerler de var) Kendi mekanına resim ekleme, istediğin bir oyuncunun yerini bulma , caddeye giren çıkanların isimlerini görme mevcut. Hileye hackablelauncher.xyz üzerinden giriş yapılıyor sanalika hesabı ile. Fakat sanalika hesabı girildikten sonra direk hilenin panelini açmıyor,************ var. Facebook grubuna katılıp hesabınızı onaylatmanız gerekiyor.
Bana Kıyafet Vip Felan Vermediği Sürece Boş Bence. :) Işınlansam Nolur Işınlanmasam Nolur. Bence Okadar da Güzel Bir Hile Değil.

pro2000888

Onaylı Üye
Ya eskiden ne çok oynardım. Üniversite bitsinde boşluğa çıkınca tekrar deneyeceğim oyunu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt