Sanırım yorumlar buga giriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Merhabalar,
Bu sabah mesajlara baktığımda 730 mesajım olduğu yazıyordu.Daha demin baktım 682'ye düşmüş.Silindi zannettim ama,şimdi de yorum sayısı 689 oldu.
Bunu yaşayan var mı yoksa sadece ben mi var bu bug? (bug olduğundan da emin değilim)

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
gereksiz yorumlar yöneticiler tarafından siliniyor

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
Konu yorum Temizligi yapılıyor konularda Boş Yorumlar Vs Siliniyor Yorumların Silinmiş Olabilir

● вιя єƒѕαηє ●
Süper Üye
Ödüller
5
bugün 7 tane konu açtınız hepside çok gereksizdi bunu farkeden yetkililer konuları temizledi ..

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
bugün 7 tane konu açtınız hepside çok gereksizdi bunu farkeden yetkililer konuları temizledi ..
Konuları ben açmadım br0 :D Gece sadece 1 tane konu açmıştım can sıkıntısından.Ayrıca muhabbet ediyoruz yani gereksiz sayılır mı

● вιя єƒѕαηє ●
Süper Üye
Ödüller
5
Konuları ben açmadım br0 :D Gece sadece 1 tane konu açmıştım can sıkıntısından.Ayrıca muhabbet ediyoruz yani gereksiz sayılır mı
kasıtlı olarak yorum kasmaya çalışıyonuz insan 1 2 tane konu açar 7 tane konu fazla değilmi ?
evet sen açmadın başka birisi açtı ama orada fazla yorumun var @#MorpHeus abimizin banlamadığına şükür edin

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
Konu Acma Kuralarına Uygun Konu acarsanız Sıkıntı Olmaz Ama Eyer Bir Yetkili Yanlış Birşey Gördüyse konunu Siler Ve Sana Bildirim Atıyor Forum kuralarını Okursun https://memoryhackers.org/konular/forum-kurallari.11518/
iyi Forumlar Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.