Scam hileler yapan bir youtube kanalı var sizce ne yapabiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Merhaba arkadaşlar youtube'da gezinirken bir yt sayfası ile karşılaştım kendisi Scam zulu hileleri yapıyor millete virüsü yediriyor şimdi diyeceksiniz bize ne indirmesinler de işte yapabileceğimiz birşey varmı aslında bende yapıyordur dedim ama bir ara altın hilesi deyince scam olduğunu kanıtladı , zaten koyduğu hile videolarıda sizin videolarınız hilenin nasıl açılacağını gösterdikten sonra bir anda video kalitesi bozuluyor .
Memory loader çakması bir loader yaptı hilelerin hiçbiri çalışmıyor ( virüsü yedik tabi format ladık )
Muhtemelen bu arkadaşında burada takılma ihtimali var yani zaten herşeyi buradan çakma gibi eğer ver linki derseniz vereyim.
Neden buraya yazıyorsun ? niye kafana takıyorsun ?
adam bu işi ciddi ciddi yapıyor hatta yalan hilelerinden yaklaşık 1000-4000 tl kazandı link tl den ve hem kandırıyor virüs veriyor hemde para kazanıyor
bu nedenle birşey yapılmalı link yasak o nedenle adını vereyim yapay zeka zaten 13.000 abonesi var ilklere çıkıyor aramada bulursunuz . bekliyorum

ѕweeтнαcĸ
Seçkin Üye
Böyle adamlara kananları anlamıyorum adamın 5 bin abonesi var wolftü hack atıyorum diye virüs yedirtiyor reklamlardan dediğin gibi para goturuyorlar.. bunlara inanlarda'da akıl yok :D

Süper Üye
Ödüller
6
Dediğin kanal Yapay **** diye bir çocuğun kanalı yani o kanalın abonelerinin de yaş kitlesi belli ki gelip şu sünepeye inanıyorlar.Bununla ilgili ifşası ile birlikte açıklama videosu yapılabilir

Banlı Üye
oyalancıyı tanırım sakın inanmayın hesabını elden gider ! bende yotubede çakma bir insan gördüm zulu hackla ilgili ismi legendhack en son videosunda dworteam logosu ve sonrasında memoryhackers.org yazısı çıkıyordu sonra zuladaki adını memoryqhacker yapmıştı ve hack açmıştı bende yoruma yazdımki inanmayın memorytarafından yazılım üretimeyecek dedim legedn hackta tam bir yalancı oda virüs yediriyor

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
o salağı görmüştüm yok altın hilesi wolftü joypara hilesi vs videolar çekiyor malum çocuklar yiyiyor indiriyor hemen yani onana inanmak'ta nasıl bir zeka anlamadım

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Şu videolarda sesini editleyip minecraft server çökerten kanal mı?Onu kim takar ki?
Bir ara da zulu altın hilesi paylaşmıştı hatta.

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
o nedenle diyorumki ifşa videosu yapılmalı adam parayı götürdü virüs taraması yaptım herşey var çok sıkıntılı bir durum İFŞA VİDEOSU YAPILMALI yapabilecek varmı ? bende mic yok

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Bir sürü ifşaları var zaten fakat çoğu tanınmamış kanallar olduğu için YouTube takmıyor açıkçası.Yorekok veya Carry Potter olsa belki önlem alınırdı

Несмотря на предателей, я все еще стою.
Co - Admin
Ödüller
19
Ya sahte olduğu her haraketinden belli zaten inananlar varsada artık yapcak birşey yok

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Aynen onu bende görmüştüm saten kanal yaş kitlesinden belli kimlerin az çok takip ettiği.

Süper Üye
Ödüller
4
Merhaba arkadaşlar youtube'da gezinirken bir yt sayfası ile karşılaştım kendisi Scam zulu hileleri yapıyor millete virüsü yediriyor şimdi diyeceksiniz bize ne indirmesinler de işte yapabileceğimiz birşey varmı aslında bende yapıyordur dedim ama bir ara altın hilesi deyince scam olduğunu kanıtladı , zaten koyduğu hile videolarıda sizin videolarınız hilenin nasıl açılacağını gösterdikten sonra bir anda video kalitesi bozuluyor .
Memory loader çakması bir loader yaptı hilelerin hiçbiri çalışmıyor ( virüsü yedik tabi format ladık )
Muhtemelen bu arkadaşında burada takılma ihtimali var yani zaten herşeyi buradan çakma gibi eğer ver linki derseniz vereyim.
Neden buraya yazıyorsun ? niye kafana takıyorsun ?
adam bu işi ciddi ciddi yapıyor hatta yalan hilelerinden yaklaşık 1000-4000 tl kazandı link tl den ve hem kandırıyor virüs veriyor hemde para kazanıyor
bu nedenle birşey yapılmalı link yasak o nedenle adını vereyim yapay zeka zaten 13.000 abonesi var ilklere çıkıyor aramada bulursunuz . bekliyorum
oglim o 10 yaşında ses değiştirme kullanan veledin teki lo bide hileyi denicem diye çar çalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.