• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Selamın Aleyküm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExpertWare

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Merhaba Forum ben FatalStokeS (Tekniker) 

Ts3 Teknik destek veriyordum...  Forumda 2-3 kişi tekniker alındı tekniker grubu oluştu..  Bende bu gruba girdim... 

Alanlarım  nelerdir:

wolftü Dword Vip Hack.  Diğer Dword Vip Hileleri... 

Paralı hileler Bazıları Tabi.... 

Pc Destek..  Anladığım kadar..  AnaKart Ekran Kartı Vs.  İşte...... 

Steam Oyunları Steam Destek orta düzeyde anlarım.... 

Diğer destekler...

Alpemix Tw İle bağlanabilirim....  Ts3 gelin canlı destek yaparım.....

Birlikte Daha Nice Günler görcez

secolayabak

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
2
wolftü dword vıp hack ta envanter kullandığımızda uyku modunda res yapamıyoruz bununla ilgili bi çalışma yapılsa bence cok iyi olacaktır

ByClxon

Süper Üye
Beğeni Puanı
4
secolayabak' Alıntı:
wolftü dword vıp hack ta envanter kullandığımızda uyku modunda res yapamıyoruz bununla ilgili bi çalışma yapılsa bence cok iyi olacaktır
Bunu Bize Değil Dword yapımcılarına Söyliyeceksin kardesim.

secolayabak

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
2
daha yeni olmaya başladı wolftü dword vıp hack acık olunca oyuna giriyorum sıkıntı yokda bir odada oyuna başlıyorum oyun yükleniyor map gelecekken oyundan atıyor yardımcı olurmusun ???

ExpertWare

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Şu Yönetimi Deneyin: antivirüs vb. Gibi programlar warsa kapa. 2. Paint Labirent yıkım gibi haritalards bendede hata verebilir hiç bir hileyi açma Anti Cheat ban dışında gir oyuns oyunda aç. Öyle olur olmazsa tekniker arkadaşlar size yardımcı olur.

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,887
secolayabak' Alıntı:
Uyku modunda res atamamanın nedeni anti aah ve wolfkilldir. Bunun bir çözümü inanın yok :) Kaymayan inventory yapan sadece ve ilk biziz free olarak. O yüzden gülü seven dikenine katlanır.
FatalStokes' Alıntı:
Elbette İleriki Zamanlarda olacaktır.
Aramıza hoşgeldin kardeşim.

secolayabak' Alıntı:
daha yeni olmaya başladı wolftü dword vıp hack acık olunca oyuna giriyorum sıkıntı yokda bir odada oyuna başlıyorum oyun yükleniyor map gelecekken oyundan atıyor yardımcı olurmusun ???
Setupu yeniden yapınız, xingcodeyi tetikleyen bir şeyler olabilir bypass c.e falan varsa masaüstünde kaldır, daha sonra oyunun içindeki xingcode klasörüne gir ve logu sil ve yeniden dene.

ExpertWare

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Belki ilerideki zamanlarda olabilir belki ama Dword Hack Team Bağlı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt