Sevdiğin İşi Yapmak Nasıl Bir Duygu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
4
Arkadaşlar sevdiğiniz işi yapmak nasıl bir duygu, Benim için ayrı bir zevk katıyor, eğlenceli geliyor bana forum işi, ne mesaj kasıyorum, ne yalan konu atıyorum,
beni bilen bilir. Bu işe severek başladım severek devam edicem cünkü eğlenceli bi platfrom <3 memoryhackers <3

İlgilenebildiğim kadar İlgileniyorum.
r1dVB7.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
22
Bir arkadaşın klavye öneri istediği konuya teknosa da var diye cevap yazan bir adamsın. Post kasmanın dibine vurmuşsun. Şu açtığın konu bile gereksiz kardeşim. Bu kafayla gidersen hiçbir zaman memoryhackers.org te yönetici olmayacaksın. Kolay gelsin, sevdiğin iş konu kasmaksa kolay gelsin.

Ultra Üye
Bir arkadaşın klavye öneri istediği konuya teknosa da var diye cevap yazan bir adamsın. Post kasmanın dibine vurmuşsun. Şu açtığın konu bile gereksiz kardeşim. Bu kafayla gidersen hiçbir zaman memoryhackers.org te yönetici olmayacaksın. Kolay gelsin, sevdiğin iş konu kasmaksa kolay gelsin.
Tamda yerinden vurdu gol oldu :)

Süper Üye
Ödüller
6
Açtığın konunun teknik destek ile ne alakası var? İşini baya bir sevip iyi yapıyormuşsun kolay gelsin sana :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.