SF2'de No Recoil & No Spread Nasıl bulunur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
7
Arkadaşlar merhabalar tekrardan. son 1 2 konum aynı şeyi istememle geçiyor kusura bakmayın

ama ben hala bu oyunda no recoil no spread pointerini bulamadım ayrıntılı tekrardan anlatabilecek birisi varmı ?

Üye
Önce sınırsız mermiyi bul. Sf2 nin şöyle bir güzelliği var 1 hile buldunmu asm ile diğer hileleri bulabiliyorsun. Sınırsız mermiyi bulduktan sonra memory view'den asm yi değiştir çünkü sana vereceği dizideki tüm pointer'lar mermi ve silahla ilgili olacak. En son sınırsız mermi bulduğumda 5 tane offseti vardı ve pointer sf2.exe+013FC2A4 + offsets şeklinde olmalı ayrıca 4 byte olarak arama yap. Gerisi kolay zaten :) Ama unutma bunların hiç birini base adres bulmadan yapamazsın. Base adres bulmazsan sabitleyemezsin her oyundan çıktığında değişir.

En son bulduğum sınırsız mermi pointer offset güncelleme geldiyse çalışmıyor olabilir.

sf2.exe+013FC2A4

358
230
4C
640
744

ASM Kısmıda bu şekildeydi en son

alloc(newmem,2048)
"sf2.exe"+995FBC:
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
"sf2.exe"+995F56:
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
"sf2.exe"+97A7DB:
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop

Seçkin Üye
Ödüller
7
Önce sınırsız mermiyi bul. Sf2 nin şöyle bir güzelliği var 1 hile buldunmu asm ile diğer hileleri bulabiliyorsun. Sınırsız mermiyi bulduktan sonra memory view'den asm yi değiştir çünkü sana vereceği dizideki tüm pointer'lar mermi ve silahla ilgili olacak. En son sınırsız mermi bulduğumda 5 tane offseti vardı ve pointer sf2.exe+013FC2A4 + offsets şeklinde olmalı ayrıca 4 byte olarak arama yap. Gerisi kolay zaten :) Ama unutma bunların hiç birini base adres bulmadan yapamazsın. Base adres bulmazsan sabitleyemezsin her oyundan çıktığında değişir.

En son bulduğum sınırsız mermi pointer offset güncelleme geldiyse çalışmıyor olabilir.

sf2.exe+013FC2A4

358
230
4C
640
744

ASM Kısmıda bu şekildeydi en son

alloc(newmem,2048)
"sf2.exe"+995FBC:
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
"sf2.exe"+995F56:
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
"sf2.exe"+97A7DB:
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
nop
Dostum saol düşünüp yazmissin ama zaten ben sinirsiz mermiyi buldum offsetli sekilde no recoil no spreadi nasil bulacagimi soruyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.