Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3,591
Çözümler
88
Tepki puanı
8,186
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
:resim:

1.png


:özellik:

F1 - Eğiticiyi Etkinleştir
F2 - Sonsuz Altın
F3 - Sonsuz İnanç
F4 - Sonsuz Elçisi
F5 - Tanrı Modu
F6 - Sonsuz Hareketi
F7 - Hızlı Araştırma
F8 - Hızlı Kültür
F9 - Hızlı Alım
F10 - Hızlı Yapı
F11 - Hızlı Proje
F12 - Sonsuz Nükleer Silah
Numpad 0 - Nüfus Minimum 10

:yazı:

Oyuna başladıktan sonra eğitici ve hileleri aktive etmelisiniz, Oyun boşaltılırken ana kütüphaneyi yeniden yükleyerek hilelerin çalışmasını durdurmasını sağlıyoruz, oyunun ana menüsünde bunu yapıyor gibi görünüyor ancak hileleri oyun oynamayı bırakırsa, hileyi devre dışı bırakın sonra antrenörü devre dışı bırakın ve ardından hepsini yeniden etkinleştirin.
Para, İnanç ve Elçileri Ayarla'yı kullanmak için Oyun Editörü'nü tıklayın, sonra oyunu oyunda görmek istediğiniz kaynağı ayarladıktan sonra hemen bir dönüş yapın
Birim seçin ve ardından Seçili Birimi etkinleştirin 50 Hareket hile, Sonra birimi tek adımla hareket ettirin ünite 50 harekete sahip olacak, halihazırda hareket edebilen ünitelerde hareketi biten birimler üzerinde çalışmıyor.

:calis:

o0r5pQ.png


:indir:

İndirmek için
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
basabilirsiniz.

VirüsTotal için
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
basabilirsiniz.

:not:

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Son düzenleme:
Grafik Tasarımcısı
Süper Üye
Katılım
19 Nis 2019
Mesajlar
682
Çözümler
1
Tepki puanı
148
Ödüller
4
Sosyal
5 HİZMET YILI
Eyvallah dostum ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.