Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3,591
Çözümler
88
Tepki puanı
8,186
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Sid Meier's Civilization VI ,Sid Meier's Civilization VI hack,Sid Meier's Civilization VI hile,Sid Meier's Civilization VI hacks,Sid Meier's Civilization VI hileleri,Sid Meier's Civilization VI steam hilesi,Sid Meier's Civilization VI steam hileleri,Sid Meier's Civilization VI 2018 güncel hile,Steam hack,Steam hile,Steam hileleri

:resim:

sid.jpg


:özellik:

Özellikler görselde paylaşılmıştır.

:yazı:

Önce oyun başlatın ve antrenörü açın.
Oyuna başladıktan sonra eğitici ve hileleri aktive etmelisiniz, Oyun boşaltılırken ana kütüphaneyi yeniden yükleyerek hilelerin çalışmasını durdurmasını sağlıyoruz, oyunun ana menüsünde bunu yapıyor gibi görünüyor ancak hileleri oyun oynamayı bırakırsa, hileyi devre dışı bırakın sonra antrenörü devre dışı bırakın ve ardından hepsini yeniden etkinleştirin.
Para, İnanç ve Elçileri Ayarla'yı kullanmak için Oyun Editörü'nü tıklayın, sonra oyunu oyunda görmek istediğiniz kaynağı ayarladıktan sonra hemen bir dönüş yapın
Birim seçin ve ardından Seçili Birimi etkinleştirin 50 Hareket hile, Sonra birimi tek adımla hareket ettirin ünite 50 harekete sahip olacak, halihazırda hareket edebilen ünitelerde hareketi biten birimler üzerinde çalışmıyor.

:indir:

İndirmek için
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
basabilirsiniz.

VirüsTotal için
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
basabilirsiniz.

:not:


Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Griffin Premium
Katılım
3 Mar 2017
Mesajlar
1,378
Çözümler
1
Tepki puanı
995
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Hile için sağol kardeşim, eyvallah <3
 
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
bu oyunu biliyorum hesabımda var hileyi indirip oyunu indirip deniyecem
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.