Konu Yararlı Oldu mu ?

• Kullanılan toplam oy
    10

ArdaPvP

<--Grafiker, Resim Öğretmeni-->
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Teşşekürler.

mert289

Üye
Beğeni Puanı
0
60 fps sabit oynadığım oyuna fail diyor
ama 3 fps de oynadığım oyuna pass diyor
bu kadar hata %5 mi oluyo

LazHayalet

Forumun Emektarı ♥
Emektar Üye
Beğeni Puanı
2,017
60 fps sabit oynadığım oyuna fail diyor
ama 3 fps de oynadığım oyuna pass diyor
bu kadar hata %5 mi oluyo
farkettiysen tek sende böyle bir sorun gerçekleşmiş acaba senden kaynaklı bir şey olabilir mi ? sitede cidden böyle büyük sorun olsa siteyi kapatırlardı yanı demek istediğim site içerisinden kendinde düzenleyebilirsin özelliklerini ve oyunları açmak için ek bir program kullanıyor isen onları saymaz sadece bilgisayarındaki ana bileşen parcalarını ( ana kart işlemci ekran karti gibi şeyler ) inceler analiz yapar ona göre söyler ve çok merak ettiğimden dolayı söylüyorum discorddan bana yaz bende görmek istiyorum aynı şekilde banada gösterirsiniz bu kadar nasıl bir hata yapabiliyor

son olarak konumda belirttiğim yazıyı okumadınız galiba :

* " PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS " & " Grand Theft Auto V " & " Battlefield 1 " Oyunları Destekler Der Bazı Bilgisayarlarda Ama Kaldırmaz Bu Yanılma Payıdır Gerçekten Kaldırır mı Diye Öğrenmek İstiyorsanız Hangi Oyunu Baktıysanız O Oyunu Oynayan Birisinin Sistem Bilgilerine Bakın veya Oyunun Sistem Bilgileriyle Kendi Bilgisayarınızın Özeliklerini Karşılaştırın Bu Şekilde Daha Net Bir Sonuç Almış Olursunuz.

discord :
LazHayalet#7020

LazHayalet

Forumun Emektarı ♥
Emektar Üye
Beğeni Puanı
2,017
Konu Güncellendi Konuya " Bilgisayarım kaç oyun çalıştırabilir " Özelliği Eklendi Deneyin Cidden Faydası Var ♥

Not : Konu Üzerindeki Ankete Katılmayı Unutmayın ♥

LazHayalet

Forumun Emektarı ♥
Emektar Üye
Beğeni Puanı
2,017
Site İle İlgili Güncellemeler vb. Olduğunda Konuda Güncelleme Yapılıyor Güncellemeleri Öğrenmek İçin Konunun Üstünde Bulunan Takip Et 'e tıklayarak takip edebilirsiniz

Konuya Sitede Bulunan İşaretlerin Anlamlarını Ekledim Merak Eden ve Bilmek İsteyenler İçin

Oyunun Çıktığı Zamanda Sizin işletim sisteminiz bu ürün piyasaya sürüldüğünde mevcut değildi, bu nedenle bilgisayarınız oyunu desteklemiyor, yinede web'de araştırma yapınız.

Sisteminiz Bu Oyunu Oynayabilir ( Minimum veya Önerilen )

Sisteminiz Bu Oyunu Kaldırmaz, Çalıştırmaz. Sistem Özellikleriniz Bu Oyunu Desteklemiyor

LazHayalet

Forumun Emektarı ♥
Emektar Üye
Beğeni Puanı
2,017
Siteye Yeni Özellik Geldi :
En Son Test Sonuçları Sayfasını Görmek İçin Ana Sayfasının Alt Kısmına Bakabilirsiniz

Konuya Detay Yazılmıştır :)

Rυву

MRDizzy (✔)
Ultra Üye
Beğeni Puanı
106
Yorum atıyorum aradığım şey kaybolmaması için eline sağlık kardeşim ne zamandır aradığım araçlardan birisi

Üst Alt