Sizce Gta 5'i Hangi Diske Kurmalıyım ?

Y4kup35

Üye
Beğeni Puanı
5
Arkadaşlar gta 5 i yüklüyecem bildiğiniz gibi ağır bir oyun sizce hangisine kurmalıyım ? (Sormamın sebebi en son e ye oyun kurduğumda bilgisayar bozulmuştu e ye kurduğum içinmi bozuldu emin değilim)
Kısacası sormak istediğim (E) diske kursam sıkıntı olurmu ? E ye kurayimmi ?

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

LeqenDTR

"Sadece Gerçekler İçin"
Süper Üye
Beğeni Puanı
303
İstediğin yere kur bir farkı olmaz. Sadece ssd varsa ve oraya kurarsan daha hızlı açılır.

RelaTeX

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
71
nereye kurdugunun bi önemi yok bos alan nerde fazlaysa oraya kur mesela :)

LfueXemble

Üye
Beğeni Puanı
0
nasıl yapabilirim ?
2 ayrı disk varsa birleştiremezsin. ayrıca oyun yüklemenin diski bozacağını zannetmiyorum ssd varsa yeteri kadar da yerin varsa ona kur derim ancak 100-200 gb lık diske gta 5 yüklersen ileride örneğin mod kurmak istediğinde en büyük dosyalardan birini kopyalaman gerekiyor ve modifikasyonları o dosya üzerinde yapıyorsun. kısacası oyunun boyutu katlanıyor. steam'den satın aldıysan / alacaksan ileride istersen diskten diske oyunu da taşıyabilirsin steamde böyle bir özellik mevcut. benim diskim gta 5 yüzünden dolduğunda diğer oyunların olduğu diske aktarmıştım oyunu :)

Y4kup35

Üye
Beğeni Puanı
5
2 ayrı disk varsa birleştiremezsin. ayrıca oyun yüklemenin diski bozacağını zannetmiyorum ssd varsa yeteri kadar da yerin varsa ona kur derim ancak 100-200 gb lık diske gta 5 yüklersen ileride örneğin mod kurmak istediğinde en büyük dosyalardan birini kopyalaman gerekiyor ve modifikasyonları o dosya üzerinde yapıyorsun. kısacası oyunun boyutu katlanıyor. steam'den satın aldıysan / alacaksan ileride istersen diskten diske oyunu da taşıyabilirsin steamde böyle bir özellik mevcut. benim diskim gta 5 yüzünden dolduğunda diğer oyunların olduğu diske aktarmıştım oyunu :)
644 gb yerim var :)

Üst Alt