Slither.ip SlitherX Mod Hack - ReinHackS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReinHacks

Süper Üye
Katılım
12 Ara 2016
Mesajlar
517
Beğeni Puanı
11
slither.io hack slither.io hile slither.io hilesi slither.io hackları slither.io hilesi yapma slither.io hilesi yapma slithjer.iop hackları slither.io dword hack slither.io memoryhackers slither.io ifşa slither.io multi hack slither.iıo zoom hack

-SlitherX Mod Hack Tıkla İndir-

:yazı:

Merhaba memoryhackers.org ailesi, bugün sizlere slither.io'nun yani nesillerdir sıra gelen ve herkesin tutkun olduğu oyunun hilesini anlatacağım. Bu hile zoom hack vs. bir çok özellik ile oyunu rahatça oynayabileceksiniz. Anlatıma geçmeden önce lütfen konuyu incelemenizi rica ediyorum, şimdi anlatıma geçelim.

:resim:
8v8eykb9.jpg


-----------------

6ic585dx.jpg

:kullan:

1) Öncelikle Alt kısımda verdiğim linke tıklayın eklentiyi kurun
2) Daha sonra Daha sonra slither.io giriş yapın hile otomatik aktif olacakdır
3) Hile tamamen ingilizcedir Extras menüsüne tıklayarak zoom gibi hileleri aktif edebilirsiniz
4) Otomatik skin degiştirme özelliğide mevcutdur
Arkadaşlar hilemizin kullanımı üst tarafta gördüğünüz gibidir, kullanımı gayet kolay ve açıktır. Kullanamayan veya hileyi inject edemeyen arkadaşlar konuyu lütfen tekrar incelesin.

:calis:Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:

*Yetkili tarafından indirme linki silinmiştir.

:not:

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt