• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Smart gaga hiçbir oyun açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xmuratbey444

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Selam arkadaşlar yaklaşık 1 yıl smart gaga üzerinden pubg mobile vb oyunlar oynadım. Sonra silmiştim smartgagayı ve tekrar kurdum play storeden her hangi bir oyun indirdiginizde oyuna tıklayınca oyun ekranı gelir gelmez anında kapatıyor kendini ve smart gaganın ana sayfasına atıyor sebebi nedir yardımcı olurmsunuz ?

xmuratbey444

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
biosda aramadıgım yer kalmadı internetten araştırdım öğrendim ki özellik yokmuş işlemcide.
şu anda smart gaganın 4.4.2 versionunu kurdum her oyunu açıyor fakat bu seferde play storede evil lands ı aratıyorum bu sürümle uyumlu değil diyor. 7.1.2 versionu indirip kuruyorum play storedende indiriyorum her oyunu kapatıyor :(
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

İşlemcin nedir istersen birde ben bakayım
intel core 2 Quad cpu Q8200 2.33GHz

☆ B A Y H A N ☆

░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒░
Süper Üye
Beğeni Puanı
198
şu anda smart gaganın 4.4.2 versionunu kurdum her oyunu açıyor fakat bu seferde play storede evil lands ı aratıyorum bu sürümle uyumlu değil diyor. 7.1.2 versionu indirip kuruyorum play storedende indiriyorum her oyunu kapatıyor :(
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

intel core 2 Quad cpu Q8200 2.33GHz
Bu sürümle uyumlu değil sorununu nasıl çözeceğini söyleyebilirim ancak işlemcinde özellik dediğin gibi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt