Çalışmıyor Smite Multihack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cenker143

Onaylı Üye
Başarılı bir çalişma olmuş elinize sağlık

M

mrplus36

Hilesiz hiç bir oyun kalmayana kadar devam
Süper Üye
Az olsun öz olsunn kullanmaya değer emeğinize sağlıkkk

P

Predella

Lucas Predella
Seçkin Üye
I was also asking if the injection crash is fixed :(
ENGLISH: Dude, this forum has a big problem. Most people who comment on hacks posts, like this one, for example, do not test the hack, just say that "using cheat is good", or anything else unrelated to testing it to see if it works or not. I don't know why they are in a cheat post to comment on this and not actually test it, but the post is infested with people who have not tested it to help those with problems.
And the moderators who post the cheat, let it play, without helping anyone who has a problem, or if they want to update the cheat to talk about whether it is still working or not. I'm tired of taking instant vac by downloading cheats from this forum that are OUTDATED and the post is UNDETECTED, as is the case with this one, the cheat is clearly OUTDATED causing a crash when injected, but the owner of the post still leaves it as UNDETECTED.
There is a lack of organization in this forum and moderators that really help people with their posts.
--------------------------------------------------------------
TURKISH: Dostum, bu forumun büyük bir sorunu var. Örneğin, bunun gibi hack gönderilerine yorum yapan çoğu kişi, hack'i test etmez, sadece "hile kullanmak iyidir" veya çalışıp çalışmadığını görmek için test etmekle ilgisi olmayan herhangi bir şey söyler. Neden bu konuda yorum yapmak ve aslında test etmek için bir hile gönderisinde olduklarını bilmiyorum, ancak gönderi, sorunu olan herkese yardım etmek için onu test etmemiş insanlarla istila edilmiş durumda.
Ve hile gönderen moderatörler, sorunu olan kimseye yardım etmeden oynamasına izin verir veya hile hala çalışıyor mu yoksa konuşmak için güncellemek isterlerse. Bu forumdan GEÇMİŞ olan hileleri indirerek anında boşaltma yapmaktan yoruldum ve bu mesajda olduğu gibi, Hile açıkça GEÇERLİDİR, enjekte edildiğinde bir çökmeye neden oluyor, ancak gönderinin sahibi hala ayrılıyor TESPİT EDİLMEDİ. Bu forumda organizasyon eksikliği ve insanlara gönderilerinde gerçekten yardımcı olan moderatörler var.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...