SNES Classic Edition Yeniden Satışa Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Katılım
31 Mar 2018
Mesajlar
140
Tepki puanı
24
Yaş
25
6 HİZMET YILI
:yazı:

SNES Classic Edition Yeniden Satışa Çıktı

Çocukluğumuz efsanelerinden olan, ancak neredeyse hiçbirimizin gerçek adını bilmediği konsolun yeni versiyonu yeniden stoklarda.
Nintendo, 2018'de SNES Classic Editions'ı üretmeye devam edeceğine söz vermesine rağmen, gelen yoğun rağbet sonrası konsolu bulmak inanılmaz zor oluyordu. Stok problemine rağmen, geçtiğimiz yılın aralık ayına dek 4 milyon adet konsol satmayı başarmıştı.

SNES Classic Edition, 1991'de piyasaya sürülen klasik konsolun daha küçük bir versiyonu. Konsol, iki adet kablolu kontrol cihazı ve 21 adet önemli Super Nintendo oyunu içeriyor. Oyunlar arasında, Super Mario World, Super Metroid, Final Fantasy III, Earthbound ve The Legend of Zelda: A Link to the Past bulunuyor.

Henüz Türkiye'de piyasaya sürülmemiş bu konsol, nostaljik ve 16-bitlik oyunlara ilgi duyanlar için Bulunmaz bir nimet. Nintendo'nun büyük talebe rağmen halen üretimi sınırlı tutması da belli ki bir satış stratejisi. Muhtemelen bir süre sonra birçok ülke için ürün yeniden bulunabilir hale girecektir.


:video:

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.