• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazHayalet

İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Emektar Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,036
Beğeni Puanı
4,187
Soldiers of the Universe Yerli Türk Oyunu Sık Sorulan Sorular Aşağıda'dır. Yerli Oyun'a Her Zaman Destek Verilmelidir.

Sık Sorulan Sorular'a Cevap :

Oyunun Yapım Aşamasından :

TÜRKÇE :

İNGİLİZCE :

Türkiye Cumhuriyeti’nin özellikle gizli askeri konularda görev yapan Akıncı Beyleri bulunmaktadır. Kahramanımız Hakan, Akıncı Beyleri’nden biri olan babası Selim Kahraman’ın yerine Toyga’lık görevini temsilen Beyler’e katılır. Babasının intikamını almak ve devletinin düşmanlarına karşı savaşmak üzere askeri operasyonları yönetecektir. Yıllarca askeri ve çeşitli bilim dallarında eğitim alan Hakan, babasının şehit edilmesi ile yanındaki üç kahramanla birlikte teröristlere karşı amansız bir mücadeleye girecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Askeriyesi ve Akıncı Beyleri tarafından gelen istihbaratlar ile kahramanlarımız Güneydoğu Anadolu, Kuzey Suriye ve İstanbul’da çeşitli terör örgütlerine karşı operasyonlar yapacaktır.

Cizre, Türkiye’nin Şırnak iline bağlı bir ilçedir. Babil, Arap, Asur, Medler ve Persler gibi birçok kültür bu yerde yaşamıştır.


Nusaybin, Mardin iline bağlı Suriye sınırında Kamışlı’ya komşu ovada kurulmuş bir ilçedir. İpek yolu üzerinde Suriye ile sıfır noktasında bulunan Nusaybin, Dicle Nehri ile Fırat Nehri arasındaki havzanın yani Mezopotamya’nın kuzey kısmında bulunmaktadır.

Cerablus, Suriye’nin Halep iline bağlı bir kent. Fırat’ın batı yakasında, Esad Gölü’nün kuzeyinde bulunan kentin rakımı 367 metredir.


El-Bab, Suriye’nin Halep ilinde bulunan bir şehirdir. Halep’in kuzeydoğusunda yer almaktadır.


Sultanahmet Meydanı, İstanbul’un en önemli meydanlarından biridir.

Yeni içeriklerle oyuna eklenecek. Bura Niye Baktın Yetmedimi O Kadar Harita :)

Babasının misyonunu öğrendikten sonra kendini babasının intikamı için hazırlayan ama aslında tuhaf bir dengenin içine düşecek olan Hakan, daha sonra Barbaros Bey ve arkadaşlarıyla tanıştıktan sonra çok değişecek. Gerçek vatanseverliğin nasıl olduğuna şahit olacak olan Hakan artık Devletin istikbali için mücadele etmeye başlayacak. Bunu yaparken de tüm toyluğunu üzerinden atacak olan Hakan Barbaros’un da yönlendirmeleriyle yeni bir Akıncı Beyi olmaya ve bir kahraman adayı olmaya çok yakın

Ciddi ve profesyonel bir yapısı var. İşine odaklı. Keskin nişancı olduğu için sık sık ekipten ayrılması gerektiğinin farkında. Gözleri çok iyi görüyor ve sürekli turuncu camlı bir gözlük takıyor. 168 cm 59 kg. Hastalıklı denecek derecede ince yapılı. Kondisyonu çok iyi ve muhtemelen ekipteki en iyi koşucu. Şu anda Binbaşı ama görev sırasında haliyle rütbesini gösteren herhangi bir şey kullanmıyor. 37 yaşında.

Şakacı, eğlenceli, neşeli bir adam. Küfürbaz ve esprili. 35 yaşında. Teknoloji uzmanı, çok bilgili, 178 cm 80 kg. Hafif göbekli. Asker geçmişi yok ama ekibe vatana çok sadık olduğu ve çok iyi bir uzman olduğu için seçilmiş. Tabii ki gerekli saha eğitimlerinden geçmiş. Hafif silahlar, bombalar ve bıçaklar konusunda kendine güveniyor.

Soğuk ve geçimi zor birisi. İğneleyici laflar edebilir. Katı bir yapısı var. 180 cm 82 kg. Düzgün, kaslı bir vücudu var. Dil bilimci, kimse ne kadar çok dil bildiğini bilmiyor, şu anda kesin sayı 16. Orta Doğu lisanlarının tamamında çok usta. Bunun dışında kılık değiştirme ve bir yapıya sessizce girme konusunda çok yetenekli. Sivil menşeili olmadığı biliniyor ama nereden geldiği, kime hizmet ettiği bilinmiyor. Mümkün olduğu kadar yüzünü kapatmayı seçiyor. Makinalı tüfekler, taarruz tüfekleri ve tabancalar konusunda kendine güveniyor. 39 yaşında.
Ekim 2016 – Şubat 2017 tarihleri arasında planlanan Soldiers of the Universe, Şubat 2017 tarihinde yapım sürecine girdi. Haziran ayında yapım süreci tamamlanarak test sürecine başlandı. Soldiers of the Universe 14 Eylül 2017 tarihinde satışa sunulacaktır. Oyunun hikayesi Türkiye ve Orta Doğu konjonktürüne göre yazıldığından; en kısa vadede tamamlanması için pratik ve hızlı oyun üretim süreçleri kullanılmıştır. Oyun, “Unreal Engine 4” oyun motoru kullanılarak geliştirilmekte. Ayrıca nVidia’nın çeşitli oyun üretim uygulamalarından da yararlanılmaktadır.


:not:
Oyun Steam'de Erken Erişim Olarak Bulunmaktadır Çıkış Tarihinde Steam'den İndirip Oynayabilirsiniz.
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
  • İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 500 Series 1GB / AMD Radeon HD 6000 Series 1GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: N/A
 

ÜzgünAdam

Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
Katılım
7 Tem 2017
Mesajlar
2,466
Beğeni Puanı
336
İlginç doğum günümden sonraki gün :)
 

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Katılım
20 Haz 2015
Mesajlar
5,490
Beğeni Puanı
7,919
Yaş
24
Türk oyunu dediğin böyle olur, multiplayeri çıktığı zaman elbet parasını verip oynayacağız. Sokmuşum pusatına zulasına.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt