Son Destan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
5
Eskiden Oynadığım bir oyundur. lowgame ile piyasaya sürülen çok fazla reva gören grafikleri dönemin şartlarına göre kaliteli sayılabilecek knigh metin2 gibi başarılı ve bağımlılık yapan bir oyundu lowgame tarafından farklı bir firmaya satıldı daha sonra tekrar satıldı. Rosh online adında yeniden geriye döndü daha sonradan oyun steame karos online adı altına taşındı ve şuan pek çok kişi tarafından bilinmemekte ve dili ispanyolca malesef.. oyun dünyası bir oyunu daha kaybetti

Moderatörün son düzenlenenleri:
Uzman Üye
Ödüller
4
Satılan oyun hep kaybetmiştir. Bugünde buna yakıyoruz..

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
O Oyun ney öyle ilk defa duydum ama satıldığı için oyunun bozulduğunu anladım :(

Uzman Üye
Ödüller
5
ingame_1.pngOyunun İsminden dolayı uzun zaman boyunca türkler tarafından yapıldığını düşünmüştüm:D

Moderatörün son düzenlenenleri:
Süper Üye
Eskiden oynardım sonra bıraktım ismini unuttum falan şimdi indirmeye başladım yeniden.

Seçkin Üye
Ödüller
6
Ne oynardım be 1 saate 30 level hesap kasıp yetilerdeki insanları kesip tilt ediyordum :D

Griffin Premium
Ödüller
10
Sosyal
Keşke wolftüde satılsa dimi

Uzman Üye
Ödüller
7
ne günlerdi be postadan kendimize para gönderip sınırsız para yapıp tüccardan itemler alıyorduk posta kutusuna kendi ismimizi yazıp alttaki bara 6 tane olta koyardık sonra kopyalamak istediğimiz itemi koyardık 1 tane oltayı yere attığımızda item kopyalanırdı ne güzeldi be..

Uzman Üye
Ödüller
5
ne günlerdi be postadan kendimize para gönderip sınırsız para yapıp tüccardan itemler alıyorduk posta kutusuna kendi ismimizi yazıp alttaki bara 6 tane olta koyardık sonra kopyalamak istediğimiz itemi koyardık 1 tane oltayı yere attığımızda item kopyalanırdı ne güzeldi be..
pk lar gelip keserdi heryerde söverdik bol bol adamlara :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.