Sony, God of War için yeni bir video yayınladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Devil Is Back
Banlı Üye
Katılım
15 Ocak 2018
Mesajlar
550
Çözümler
1
Tepki puanı
486
6 HİZMET YILI
GodOfWar,GodOfWar New,GodOfWar Yenilikler,GodOfWar 4,God Of War 3,God Of War yenilikler,God Of War new,God Of War 4

:resim:

GodOfWar.jpg


:video:


God of War'un pek yakın zamanda çıkacak oyunu, hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Oyunun piyasaya sürülmesine neredeyse 2 hafta kala Sony, oyun için bir video daha yayınladı. Oyunun ilk başlarda 22 Mart'ta çıkacağına dair br söylenti yayılsa da, oyunun tam çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde 20 Nisan olarak belirlenmişti.

Oyun her ne kadar açık dünya olacak olsa bile oyun yapımcıları bir açıklamasında, oyuncuların dikkatinin dağılmaması adına elinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini söylemişti. Yani oyun bir keşif oyunu tarzında ilerlemeyecek. 5 yıldır sabırsızlıkla beklenen bu oyunun yapımcıları, E3 2016'da da God of War 4'ün PS4 için çıkacağını duyurmuştu .

Yayınlanan yeni video, bir trolle Kratos ve oğlunun nasıl savaştığını gösteriyor. Her şey harika görünüyor ve en çok sevilen serilerden biri olan God of War, 5 yıllık özlemden sonra oyuncularını epey tatmin edecekmiş gibi gözüküyor. Oyun, God of War serisinin dördüncü ana oyunu olacak. Oyun, diğer oyunlara nazaran daha fazla keşif ve açık dünyaya yönelecek. İskandinav mitolojisini anlatacak olan bu oyunda sabit bir kamera açısı olması da oyunu, diğer oyunlardan ayıran bir başka özellik.

God of War'un tam çıkış tarihi 20 Nisan 2018. Oyun tanıtım videolarında bu kadar çok beğeni kazanan bu oyun, umarız çıkışından sonra da hayranları tarafından ve diğer oyuncular tarafından da bu denli beğenilir. God of War hayranlarına şimdiden iyi eğlenceler!​
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.