Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazHayalet

Instagram : @memoryhackersorg ♥
Emektar Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
3,890
Beğeni Puanı
2,082
soul knight 1.6.2 apk, soul knight 1.6.2 elmas hile, soul knight 1.6.2 hack apk, soul knight 1.6.2 hile apk, soul knight 1.6.2 mod apk, soul knight 1.6.2 money hack, soul knight android hile, soul knight apk, soul knight elmas hile, soul knight gem hack, soul knight hack, soul knight hack apk, soul knight hile apk, soul knight mod apk, soul knight money hack, soul knight para hile,memoryhackers,

Soul Knight v1.6.2 Elmas Hileli Apk Güncel 2018 [08.02.2018]


Son Güncelleme
08 Şubat 2018

:özellik:
sınırsız para hileli
tüm karakterlerin kilidi açık hileli

:yazı:
Soul Knight v1.6.2 ELMAS HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ChillyRoom firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz zindanlarda ilerleyerek karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Soul Knight içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanlara sahip olabilir, düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen bölümler, özel silahlar, farklı karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Soul Knight v1.6.2 sürümünde yeni silahlar, karakterler kıyafetleri eklenmiş olup, Çin yılı teması hakimdir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Soul Knight Play Store’da 155.000’den fazla indirilmiştir.

Bilgilendirme : hileyi kullanabilmek için lütfen kullan kısmındaki hile açıklamasını okuyun.

:kullan:
Soul Knight v1.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soul Knight 1.6.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Soul Knight 1.6.2 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterler kullanıma açıktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
# [UYARI]: Anti Virüs Programı Kulanıyorsanız Kapayın Yoksa Hileyi Tehdit Olarak Algılıyacaktır.
# [UYARI]: Başınıza Bişey Gelirse Bunun Sorumlusu Biz Değiliz. İNDİRENDEDİR!!!
# [UYARI]: Virüs, Rat, Trojen, Keylogger vb. Hiç Bir Şey Yoktur.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-memoryhackersnet.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (turbobit.net) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

:calis:
Tüm Android işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:


:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt