Special Force 2 Hero Modu sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Beyler hileyle sf2 ye girince hero modunda silah alamıyorum elimde silah felan da olmuyor öyle bomboş geziyorum , bilgisi olan varsa yazabilir mi ?

Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Beyler hileyle sf2 ye girince hero modunda silah alamıyorum elimde silah felan da olmuyor öyle bomboş geziyorum , bilgisi olan varsa yazabilir mi ?
hero modundayken elinde silah olmaz arba var orda minibüs onun içinden seçiyorsun yanlız ilk en silah alıyon kısıtlı oluyo canavar öldürdükçe puan kazanıyon ve ordan öğle silah alıyon en iyi kadar unutma kurşunda puanla silahı onagöre seç ordaki minibüsten tasaruflu seç ona göre zaten sırayla çıkacak

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
hero modundayken elinde silah olmaz arba var orda minibüs onun içinden seçiyorsun yanlız ilk en silah alıyon kısıtlı oluyo canavar öldürdükçe puan kazanıyon ve ordan öğle silah alıyon en iyi kadar unutma kurşunda puanla silahı onagöre seç ordaki minibüsten tasaruflu seç ona göre zaten sırayla çıkacak

Dostum E ye basıyorum açmak için açılmıyor açamıyorum elimde tomahawk bile olmuyor canavar öldürmek için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.