Steam Güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Öncelikle İyi günler. Direk dalalım: Başta steame girdiğimde "Sayfa bulunamadı hata kodu -130" gibi bir hata alıyordum. Çözmek için steami silip yükledim bu seferde "Steam güncellemeler için çevrimiçi olmalıdır" hatası alıyorum. Neyse nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde onuda çözdüm fakat -130 hatası ertesi gün yine karşıma çıktı. steami beta sürümüne aldım belki bir şey değişir diye ama betaya güncellerken yine "Steam güncellemeler için çevrimiçi olmalıdır" hatası alıyorum bu sorunların çözümlerini bilen var mı?
Not: VPN denedim güncelleme için fakat bir şey değişmedi...
1524145996952.png

ioz

^^
Kurucu
Ödüller
22
Sosyal
9 HİZMET YILI
dns sıfırla olmadı modem resle bilgisayar yeniden başlat bunlardan biri sorunu çözecektir.

Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
dns sıfırla olmadı modem resle bilgisayar yeniden başlat bunlardan biri sorunu çözecektir.

Videoyu izledim fakat net seçeneklerinde Yerel ağ ayarlarına admin olmama rağmen giremiyorum. 1524147174250.png

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
24
9 HİZMET YILI
Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Admin olmakla yönetici olmak farklı şeyler. Denetim masasından kullanıcı hesap detaylarına bak. Hesabın yönetici mi yoksa standart mı. Eğer standartsa windowsa tam erişim sahibi değilsin demek oluyor.
Yok administratorüm. zaten çözüldü konu kilitlenebilir.

Üye
5 HİZMET YILI
nasıl çözdün sorunu aynısı bendede var 1 haftadır sürünüyom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.