• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Steam İndirme Hızı Düşüyor? Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

h4emRe

Doomsday is approaching
Ultra Üye
Beğeni Puanı
683
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi , oyunu indirmeye çalışırken inmiyor , tıklıyorum hiç bir şey olduğu yok sadece disk var anlamadım bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
İlk kez başıma geliyor. Modeme 10 kere reset atıp denedim 10 MB falan indirdi sonra tekrar bu sorun oldu. 2 - 3 bölge de değiştim hala böle.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:

Winged

Christian
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
16
zaten 100mb inmiş daha, iptal et yeniden indirmeyi başlat.

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
4,145
Normalde Steam'in indirmeleri hızlıdır , belki başkaları internetini sömürüyordur Wireless Network Watcher programı fazlasıyla işini görecektir çok küçük bir progam ağa bağlanan kişileri anında tak diye gösteriyor .
Eğer bağlanan kişiler problem değilse görev yöneticisinden ağ kullanan programları kontrol et ss atıcam örnekteki gibi arkaplanda internet tüketiyordur belki
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
, eğer oradada problem yoksa oturumu kapat aç bi belki birşeyler ters gidiyordur , yine olmadıysa indirmeyi iptal et tüm dosyaları sil arma 3 ün tekrar indirmeye başla dene aklıma daha birşey gelirse söyleyeceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt