Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Ödüller
18
Oyuncu Kulaklığı,Steelseries Arctis,Oyun için kulaklık,Steelseries kulaklıkları

:resim:

purchase-gallery-template-a3__hero.png__1850x800_q100_crop-scale_optimize_subsampling-2.png

:özellik:
Teknik Özellikler
40mm Neodimyum Sürücüler
Kulaklık Frekans Aralığı: 20 – 22000 Hz
Kulaklık Hassasiyeti: 98 dB
Kulaklık Özdirenci: 32 Ohm
Kulaklık Ses Denetimi: Kulaklık üzerinden

Mikrofon
Mikrofon Frekans Aralığı: 100 – 10000 Hz
Mikroron Ses Alma Düzeni: İki yönlü
Mikrofon Hassasiyeti: -48 dB
Mikrofon Özdirenci: 2200 Ohm
Mikrofon Gürültü Engelleme: Var
Bağlantı

Bağlantı Tipi: Çift 3.5mm, 3 kutuplu veya adaptörle 4 kutuplu
Kablo Uzunluğu: 3m
Malzeme: Kauçuk
Adaptör: Tek 3.5mm, 4 kutuplu fiş
Çıkarılabilir Kablo: Evet

Kutu İçeriği
Arctis 3
Ana Kablo
Çift 3.5mm'lik Uzatma Kablosu
3.5mm'lik 4 Kutuplu Adaptör

steelseries-arctis-3-beyaz-71-surround-oyuncu-kulakligi__0622119680056311.jpg

:yazı:

Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı diğer kulaklıklardan fiyat olarak düşük ve kalite ile aynısı olması kullanıcıları mutlu etti.Oyun için en iyi mikrofona sahip ve yayın mikrofonları gibi temiz ve net ses sunmanızı sağlar.Hafif tasarımı ile oyun esnasında kulaklığı taktığınızı unutturacak bir tad bırakması oyuncuları etkilemiş durumda.

488963-steelseries-arctis-pro-gamedac.jpg

Bütün kafa yapılarına uyacak şekilde tasarlanmış ve istediğiniz ölçüde şekillendirme yapabilirsiniz.Basit cırt cırt bantı ile gerginlik miktarını ayarlayabilirsiniz.Fiyatı 300-400 TL arası olan bu kulaklık kullanıcıları etkilemiş durumda.

Uzman Üye
Ödüller
7
6 aydir 50 tl lik kulaklik kullaniyorum memnunum :) gerek yok 400 tl yi ona vermeye ekran kartim yandi param az gtx 750 almayi dusunuyorum 200 tl ye sizce aliyimmi ? olan parama ana kart aldim ayni gun icinde ekran karti aldi suan gecici gt 520 buldum onu kullaniyorum.

Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
tam aradığım cisten bir kulaklık alıp kulanmalı benimkide eskidi zaten fiyat makul bence o kulaklığa karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.