AloneSoul

Alone
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
162
:resim:

Mexico_SubSurf.png

:yazı:

Bu oyundaki amacınız ise kontrol ettiğiniz karakterler ile tren rayları üzerinde ileri koşup,engelleri aşıp, yüksek puan yapmaktır. Oyun içinde yaşanan bazı sorunlardan ötürü sınırsız altın,anahtar ve tüm medeniyetlere tüm ülkelere ait olan karakterlerin kilidi açık olarak paylaşıyorum. İyi oyunlar

Oyunu indirmek için OYUN dosyasına basabilirsiniz

:calis:

Oyunun uygun olduğu tüm android sistemlerde çalışmaktadır.

:indir:

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

:not:

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcomet asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

:özellik:

SINIRSIZ ALTIN&ANAHTAR VE KARAKTER HİLELİ

ven0MWyper

Not male It*s er kişi
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
288
Eee bu oyununda dicem ama mazisi var aaabi. su sitede olup eline ilk tabletlerini ya da akıllı telefonlarını alır almaz google playe "subway" yazıp surfers yazmaya gerek kalmadan önerilenlerde sunuyordu oyun kendini ana sayfada bile ciktiginda millet tiklayip tak indiriyordu. Nolmus lan bu cock kardesini satanist ayini yaparak diriltmis snk. suna bak tobe tobeee masumiyet gitmis ama oynanir puanim 10 uzerinden 1 ama oynarim valla oynarim

Üst Alt